Witte werkschoenen anti slip flexi zool maat 38 ongebruikt
Zwarte suede en lederen sandalen met gesp sluiting maat 37 gebruikssporen
Witte lage sneakers met veters maat 41-1/3 zeer lichte gebruikssporen
Paars met wit lage sneaker rek maat 37 ongebruikt 1 zool vuil
Bruine sandalen met houten sleehak maat 40 gebruikssporen
Bronskleurige sandalen maat 39 ongebruikt kleine beschadiging op binnenzool 1 schoen
Witte sneakers classic met veters maat 37 ongebruikt doch pluissporen in schoen
Zwarte sandalen met goud zwart stenen afwerking maat 37 ongebruikt
Zwarte lage boots met blinkende print ongebruikt beschadeging 1 boot onderste klepjes stuk gemakkelijk te maken met revet of kleven maat 36
Zwarte sandalen met yoga foam rekbaar maat 41 lichte gebruikssporen
Paarse sandalen met yoga foam rekbaar maat 37 ongebruikt
Runinng schoes medium fresh foam fluoroze met zwart en wit maat 40,5 ongebruikt
Classics medium sneakers grey purple maat 40,5 ongebruikt
Open sandalen met wedge blauw gouden riem met gepssluiting maat 40 ongebruikt
Teenslippers sporty maat 42 lichte gebruikssporen
Arizone bs black normale breedte maat 42 ongebruikt