Lichte gebruikssporen, deukjes in bovenkant klep Soft closing - Kunststof Binnenemmer
Lichte gebruikssporen, Getest en werkend, doos ontbreekt , Fd Freedom Staafstofzuiger, 22W, 0.7L, Grijs/Metallic Rood
Ongebruikt, hoekje achteraan beschadigd, 4052025957872 met lade - blinde montage - wandelement wit
Ongebruikt, getest en werkend Snoerloos, draagbare handstofzuiger met krachtige zuigkracht, 120W oplaadbare autostofzuiger
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, enkele hulpstukken ontbreken s Snoerloos, draagbare handstofzuiger met krachtige zuigkracht, 120W oplaadbare autostofzuiger
Snoerloos met krachtige cyclonische afzuiging, oplaadbare 13,5V Li-ion met Quick Charge Tec
Ongebruikt, getest en werkend
Keyboard 61 toetsen+ statief + pedaal+ stoel,Lichte gebruikssporen, getest en werkend, B06XBZH1DZ
Getest en werkend, zwarte inkt bijna leeg, standaard voedingskabel ontbreekt
Ongebruikt, schade aan USB poort en aan/uit knop zie foto, geen inkt
GGGebruikssporen, getest en werkend, nieuwe XL cartridges inbegrepen
Lichte gebruikssporen, inkt ontbreekt dus niet getest
Gebruikt, lens 18-55 defect ( stukje binnenin afgebroken?), body is ok, incl 16GB SD kaart, lader, batterij, tas, BTW op marge