Leader VT Bold wit-zwart-rood maat 42 zeer lichte gebruiksporen kleine schreef op rechterschoen
Ama 005 wijde fitting donkerbruin met beige zool maat 42 ongebruikt
Classic leder low witte sneakers maat 45 ongebruikt rechterschoen kleine schade vooraan
Ruckel ridge waterproof zwart maat 44,5 zeer lichte gebruikssporen
Lage sneakers donkerbruin imitatieleder maat 46,5 ,ongebruikt
Declan millstone 2 tone wit maat 41 lichte gebruikssporen jeanssporen op bovenzijde schoenen
Asher platform veterloze schoenen zwart maat 38,5 gebruikssporen
Alphacross gtx cedar wood-vanille ice-white maat 47 1/3 ongebruikt
U symbol D zwarte lederen instappers met velcro maat 42 zeer lichte gebruikssporen
Suede classic suede leder naturel kleur maat 46 zeer lichte gebruikssporen
D Borealis a suede sandalen met velcro beige maat 41 gebruikssporen
Scurry baskets navy blauw maat 43 lichte gebruikssporen