Ongebruikt, voedingskabel ontbreekt, 4718009151918 , power supply unit 550 W 20+4 pin ATX ATX Zwart
Ongebruikt, 6958265192685 , - Opvouwbare Mobile Gimbal, 3-Axis Gimbal, Dynamisch Ontwerp, Opvouwbaar Plezier, Draagbaar en Licht, Stand-by modus, Sportwijze, Verhaalswijze, Gebaarscontrole, Snelrol
Ongebruikt Shotgun Videomicrofoon Richtbuis microfoon YouTube Vlogging Facebook microfoon voor iPhone HuaWei Smartphone DJI Osmo Mobile Plus voor Canon Nikon Sony DSLR camera's
Ongebruikt, 5706751038594 , Groen Wild- & bewakingscamera 8 MP CMOS-sensor met bewegingsmelder en infrarood
Ongebruikt, beschadigde doos, 8053908541269 , Digital Terrestrial Decoder HEVC (Mini) -
Ongebruikt, getest en werkend, bluetooth-functie niet optimaal, B06X1984NQ , Bluetooth luidspreker, draadloze V5.0 Bluetooth speaker met dual driver bas & FM-radio, 8 uur speeltijd, handsfree-functie, AUX/TF/USB, draagbare muziekbox voor iPhone Android PC
Plm 2 stuks, 8436035921881 , SAI Battery Salicru UBT AASASA0046 12/9 9 Ah 12V
Plm 7 stuks, verschillende opslagcapaciteiten , niet getest noch gecontroleerd
Ongebruikt, 4007249714107
Ongebruikt, 885038028437 , Clipmicrophone, Condenser, Cardioid, 3pin Mini-XLR, for all AKG Bodypacks , incl. Clip/Windscreen
Lichte gebruikssporen, getest en werkend AZERTY
Getest en werkend, Lichte gebruikssporen, Qwerty
Niet gecontroleerd, plm 10 stuks, zowel bedraad als wireless, meeste Qwerty
Geopende verpakking, minieme hoeveelheid uit , co2 nevel vloeistof 5 liter
Ongebruikt, zijkantjes sluiten niet mooi geen effect op gebruik
Ongebruikt, volledig , 12 x 45W Incandescent Light Bulbs + 3 x 4-in-1 Light Socket + 3 x Softbox + 3 x Light Stand + 1 x Carry Bag ; B07RFS8DPJ