Ongebruikt, getest en werkend, beschadigde doos, (2-Deck DJ Controller, 8 Pads, DJUCED, PC / Mac) 3362934745288
Ongebruikt, getest en werkend, Draadloze stereoluidspreker Zwart, 8435430615395
Ongebruikt, getest en werkend, - Draadloos - Bluetooth Verbinding - Blauw
Ongebruikt Shotgun Videomicrofoon Richtbuis microfoon YouTube Vlogging Facebook microfoon voor iPhone HuaWei Smartphone DJI Osmo Mobile Plus voor Canon Nikon Sony DSLR camera's
Ongeopend , Zelfnivellerend: + 4 ° / - 4 ° met 3-traps tripodlaser klasse 2 laserbereik 10m 360 ° draaibare kop perfect projecteert horizontale en verticale lijnen
Incl treeguard and support rope 4046228026756 lichte gebruikssporen