Ongebruikt, hoekje achteraan beschadigd, 4052025957872 met lade - blinde montage - wandelement wit
Ongebruikt, 1 gemonteerd, 3 te monteren in doos : zithoogte 45cm
Ongebruikt, knoppen te monteren, 1 kleine beschadiging lade hoek, 32*48*98H
Geen lader , vertoont sporen van eerder montage, niet getest
Ongebruikt, gemonteerd, 60x120x74H, 1 hoekje gedeukt
Gemonteerd, ongebruikt, 1 tussenschot en 3 kleine schappen
slot afgebroken en beschadigd, bovenste plank ietwat scheef. BTW op marge
Lichte gebruikssporen, krak in hoek bovenkant, krak in middentableau, geen effect op stevigheid, 8009271903005
Ongebruikt, volledig, beschadigde doos, 101 x 109 x 26 cm (HxBxD), B01M0XQGR2
Roze dansschoentjes met glitter en hakje maat 28 ongebruikt
Roze ampibiox maat 22 met velcro lichte gebruikssporen
Roze glittersandalen met velcro maat 39 lichte gebruikssporen
Blauwe sportschoenen met verlichting, 1 zijkant gaan lichtjes niet, maat 37 ongebruikt