Ongebruikt, Cosco folding serviche chart steel gray, 84 x 49x (H) 85,5
slot afgebroken en beschadigd, bovenste plank ietwat scheef. BTW op marge
Ongebruikt, 160x55x142, ean 8435319904596
Totaal 4 potten, intensief gebruikt, slechts 1 handvat
Roze dansschoentjes met glitter en hakje maat 28 ongebruikt
Roze ampibiox maat 22 met velcro lichte gebruikssporen
Roze glittersandalen met velcro maat 39 lichte gebruikssporen
Blauwe sportschoenen met verlichting, 1 zijkant gaan lichtjes niet, maat 37 ongebruikt
Grijs- oranje open sandalen maat 36-36 lichte gebruikssporen