Getest en ok, 1 stukje gekleefd onderaan, heel lichte gebruikssporen, geen doos, 2 persoons, 42H
Lossen lichtjes, Dura beam plus 1P + 2P , Durabeamdeluxe 2P
Nog in plastiek rol, kleine beschadiging + vuil waar plastic beetje open is zie foto, 8435088322256 visco-elastisch confort
B08T9P5CPR, in doos opgerold CertiPUR-EU visco-elastische
slot afgebroken en beschadigd, bovenste plank ietwat scheef. BTW op marge
Roze dansschoentjes met glitter en hakje maat 28 ongebruikt
Roze ampibiox maat 22 met velcro lichte gebruikssporen
Roze glittersandalen met velcro maat 39 lichte gebruikssporen
Blauwe sportschoenen met verlichting, 1 zijkant gaan lichtjes niet, maat 37 ongebruikt
Grijs- oranje open sandalen maat 36-36 lichte gebruikssporen
Witte sneakers met velcro maat 20 ongebruikt doos plakkerig