Plm 2 stuks, 8436035921881 , SAI Battery Salicru UBT AASASA0046 12/9 9 Ah 12V
Lichte gebruikssporen, batterij dient vervangen te worden, 7613272273718
Lichte gebruikssporen, batterij dient vervangen te worden
Lichte gebruikssporen, 4013496596854
Ongebruikt, 4549526179358 G-SQUAD BLUETOOTH CONNECTED HORLOGE
Ongebruikt, 4906006266654 - roestvrij staal, unisex, automatisch analoog
Ongebruikt, 4005998851364 – step – blauw – opklapbaar – tot 100 kg
slot afgebroken en beschadigd, bovenste plank ietwat scheef. BTW op marge
Roze dansschoentjes met glitter en hakje maat 28 ongebruikt
Roze ampibiox maat 22 met velcro lichte gebruikssporen
Roze glittersandalen met velcro maat 39 lichte gebruikssporen