Ongebruikt, getest en werkend,Monitor-controlling 4033653130615
Ongebruikt, getest en werkend, USB-kabel ontbreekt,Monitor-controlling 4033653130615
VIN: VF1W17F552153772 , 1° ingebruik : 29/12/2014 , 116742 Kmstand, EURO5 , 1461 CC, Diesel , 55KW , Frans Inschrijvingsbewijs, gelijkvormigheidsattest aanwezig, Douanevignet E705 aanwezig, Frans keuringsbewijs 05/01/21 aanwezig, Franse originele nummerplaten aanwezig. Airco, Cruise Control, Parkeersensoren Achter, Bluetooth Radio met stuurbediening, 2 Sleutels, Lakschade rondom (krassen) die soms niet op foto duidelijk zijn. Brandgat op passagierszetel onder de hoes. Schade bumper vooraan + Zijkant passagierskant zie foto's. Goede mechanische staat. Start en rijdt.
Ongebruikt, getest en werkend, 5012786037649 , headset - mono - Bluetooth - zwart
Ongebruikt, getest en werkend, 5012786037649, headset - mono - Bluetooth - zwart
Getest en ok, 1 stukje gekleefd onderaan, heel lichte gebruikssporen, geen doos, 2 persoons, 42H
Lossen lichtjes, Dura beam plus 1P + 2P , Durabeamdeluxe 2P
Nog in plastiek rol, kleine beschadiging + vuil waar plastic beetje open is zie foto, 8435088322256 visco-elastisch confort
B08T9P5CPR, in doos opgerold CertiPUR-EU visco-elastische
Ongebruikt, verpakkingszak gescheurd, zie foto's voor geschikte bandenmaten
slot afgebroken en beschadigd, bovenste plank ietwat scheef. BTW op marge
Roze dansschoentjes met glitter en hakje maat 28 ongebruikt
Roze ampibiox maat 22 met velcro lichte gebruikssporen
Roze glittersandalen met velcro maat 39 lichte gebruikssporen
Blauwe sportschoenen met verlichting, 1 zijkant gaan lichtjes niet, maat 37 ongebruikt