slot afgebroken en beschadigd, bovenste plank ietwat scheef. BTW op marge
Gebruikt, zware voet, onderaan hout stuk afgebroken, kan nog worden vastgestoken, diam 3m BTW op marge
Roze dansschoentjes met glitter en hakje maat 28 ongebruikt
Roze ampibiox maat 22 met velcro lichte gebruikssporen
Roze glittersandalen met velcro maat 39 lichte gebruikssporen
Blauwe sportschoenen met verlichting, 1 zijkant gaan lichtjes niet, maat 37 ongebruikt
Grijs- oranje open sandalen maat 36-36 lichte gebruikssporen
Witte sneakers met velcro maat 20 ongebruikt doos plakkerig