Ongebruikt, getest en werkend,microfoon Microfoon voor studio's Zwart 4718009154261
Ongebruikt, getest en werkend, , USB-audio-interface geluidskaart voor muziekproductie (2 in / 2 uit USB-audio-interface, 48 volt fantoomvoeding, 2 microfoonvoorversterkers, etc.), zwart 5060374260368
Ongebruikt, Instrumenten microfoon Zendmethode:Kabelgebonden Incl. klem, Incl. koffer, Incl. windkap 4033653080224
Ongebruikt, getest en werkend, 8433281005662
Ongebruikt, getest en werkend, 8433281006782
Ongebruikt, deuk in hoek geen effect op werking, 8433281007277 , ATX 500W ZIVERACHTIG
Ongebruikt, voedingskabel ontbreekt, 4718009151918 , power supply unit 550 W 20+4 pin ATX ATX Zwart
Ongebruikt, 6958265192685 , - Opvouwbare Mobile Gimbal, 3-Axis Gimbal, Dynamisch Ontwerp, Opvouwbaar Plezier, Draagbaar en Licht, Stand-by modus, Sportwijze, Verhaalswijze, Gebaarscontrole, Snelrol
Ongebruikt, beschadigde doos, 8053908541269 , Digital Terrestrial Decoder HEVC (Mini) -
Ongebruikt, getest en werkend, bluetooth-functie niet optimaal, B06X1984NQ , Bluetooth luidspreker, draadloze V5.0 Bluetooth speaker met dual driver bas & FM-radio, 8 uur speeltijd, handsfree-functie, AUX/TF/USB, draagbare muziekbox voor iPhone Android PC
Plm 7 stuks, verschillende opslagcapaciteiten , niet getest noch gecontroleerd
Ongebruikt, 885038028437 , Clipmicrophone, Condenser, Cardioid, 3pin Mini-XLR, for all AKG Bodypacks , incl. Clip/Windscreen
Lichte gebruikssporen, getest en werkend AZERTY
Getest en werkend, Lichte gebruikssporen, Qwerty
Niet gecontroleerd, plm 10 stuks, zowel bedraad als wireless, meeste Qwerty
Ongebruikt, zijkantjes sluiten niet mooi geen effect op gebruik
Defect, Legrand batterij laadt niet op