Ongebruikt, getest en werkend, beschadigde doos, (2-Deck DJ Controller, 8 Pads, DJUCED, PC / Mac) 3362934745288
Ongebruikt, getest en werkend, Draadloze stereoluidspreker Zwart, 8435430615395
Ongebruikt, getest en werkend, - Draadloos - Bluetooth Verbinding - Blauw
Ongebruikt Shotgun Videomicrofoon Richtbuis microfoon YouTube Vlogging Facebook microfoon voor iPhone HuaWei Smartphone DJI Osmo Mobile Plus voor Canon Nikon Sony DSLR camera's
Ongebruikt, hoekje achteraan beschadigd, 4052025957872 met lade - blinde montage - wandelement wit
Ongebruikt, 1 gemonteerd, 3 te monteren in doos : zithoogte 45cm
Ongebruikt, knoppen te monteren, 1 kleine beschadiging lade hoek, 32*48*98H
Geen lader , vertoont sporen van eerder montage, niet getest
Ongebruikt, gemonteerd, 60x120x74H, 1 hoekje gedeukt
Gemonteerd, ongebruikt, 1 tussenschot en 3 kleine schappen
Lichte gebruikssporen, krak in hoek bovenkant, krak in middentableau, geen effect op stevigheid, 8009271903005
Ongebruikt, volledig, beschadigde doos, 101 x 109 x 26 cm (HxBxD), B01M0XQGR2
Doorzichtig méthacrylaat, 70 x 70 x 16 cm, schuine vakjes, te monteren, B07CZTKN6L