Ongebruikt, getest en werkend,Monitor-controlling 4033653130615
Ongebruikt, getest en werkend, USB-kabel ontbreekt,Monitor-controlling 4033653130615
VIN: VF1W17F552153772 , 1° ingebruik : 29/12/2014 , 116742 Kmstand, EURO5 , 1461 CC, Diesel , 55KW , Frans Inschrijvingsbewijs, gelijkvormigheidsattest aanwezig, Douanevignet E705 aanwezig, Frans keuringsbewijs 05/01/21 aanwezig, Franse originele nummerplaten aanwezig. Airco, Cruise Control, Parkeersensoren Achter, Bluetooth Radio met stuurbediening, 2 Sleutels, Lakschade rondom (krassen) die soms niet op foto duidelijk zijn. Brandgat op passagierszetel onder de hoes. Schade bumper vooraan + Zijkant passagierskant zie foto's. Goede mechanische staat. Start en rijdt.
Ongebruikt, getest en werkend, 5012786037649 , headset - mono - Bluetooth - zwart
Ongebruikt, getest en werkend, 5012786037649, headset - mono - Bluetooth - zwart
Ongebruikt, hoekje achteraan beschadigd, 4052025957872 met lade - blinde montage - wandelement wit
Ongebruikt, 1 gemonteerd, 3 te monteren in doos : zithoogte 45cm
Ongebruikt, knoppen te monteren, 1 kleine beschadiging lade hoek, 32*48*98H
Geen lader , vertoont sporen van eerder montage, niet getest
Ongebruikt, gemonteerd, 60x120x74H, 1 hoekje gedeukt
Ongebruikt, verpakkingszak gescheurd, zie foto's voor geschikte bandenmaten
Gemonteerd, ongebruikt, 1 tussenschot en 3 kleine schappen
Lichte gebruikssporen, krak in hoek bovenkant, krak in middentableau, geen effect op stevigheid, 8009271903005
Ongebruikt, volledig, beschadigde doos, 101 x 109 x 26 cm (HxBxD), B01M0XQGR2
Doorzichtig méthacrylaat, 70 x 70 x 16 cm, schuine vakjes, te monteren, B07CZTKN6L