Ongebruikt, getest en werkend,microfoon Microfoon voor studio's Zwart 4718009154261
Ongebruikt, getest en werkend, , USB-audio-interface geluidskaart voor muziekproductie (2 in / 2 uit USB-audio-interface, 48 volt fantoomvoeding, 2 microfoonvoorversterkers, etc.), zwart 5060374260368
Ongebruikt, Instrumenten microfoon Zendmethode:Kabelgebonden Incl. klem, Incl. koffer, Incl. windkap 4033653080224
Ongebruikt, getest en werkend,Monitor-controlling 4033653130615
Ongebruikt, getest en werkend, USB-kabel ontbreekt,Monitor-controlling 4033653130615
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, DAB+ functie opnieuw in te stellen, Radio CD player DAB+, FM AUX, CD, Tape, USB Black 4260136674049
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, 3420744771184
Ongebruikt, getest en werkend, 3420744771290
Ongebruikt, getest en werkend, 3700460204389
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, 8713016014924
VIN: VF1W17F552153772 , 1° ingebruik : 29/12/2014 , 116742 Kmstand, EURO5 , 1461 CC, Diesel , 55KW , Frans Inschrijvingsbewijs, gelijkvormigheidsattest aanwezig, Douanevignet E705 aanwezig, Frans keuringsbewijs 05/01/21 aanwezig, Franse originele nummerplaten aanwezig. Airco, Cruise Control, Parkeersensoren Achter, Bluetooth Radio met stuurbediening, 2 Sleutels, Lakschade rondom (krassen) die soms niet op foto duidelijk zijn. Brandgat op passagierszetel onder de hoes. Schade bumper vooraan + Zijkant passagierskant zie foto's. Goede mechanische staat. Start en rijdt.
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, 4905524950311
Ongebruikt, beschadigde doos, , stereo, 3,5 mm jackplug met flexibele microfoon en LED-licht, RGB, gaming koptelefoon
Ongebruikt, beschadigde doos, stereo, 3,5 mm jackplug met flexibele microfoon en LED-licht, RGB, gaming koptelefoon
Ongebruikt, zijklipje pioneer afgebroken, geen effect op werking, bluetooth roze 4573211158236
Ongebruikt, getest en werkend, draadloze Over-Ear Koptelefoon Inklapbaar - Bluetooth - Met microfoon – Zwart/Rood
Ongebruikt, getest en werkend, doos ontbreekt , Official Licensed - Playstation 4 en 5 Gaming Headset - Blauw
Ongebruikt, getest en werkend, doos ontbreekt , Gaming Headset
Ongebruikt, getest en werkend, doos ontbreekt, Hoofdband Zwart, Rood
Lichte gebruikksporen, klein plastiekje gebarsten geen effect op werking
Ongebruikt, getest en werkendt, Wireless Headset with Microphone
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, oplaadkabel ontbreekt, 4053685394236
Ongebruikt, getest en werkend, 5012786037649 , headset - mono - Bluetooth - zwart
Ongebruikt, getest en werkend, 5012786037649, headset - mono - Bluetooth - zwart