Ongebruikt, getest en werkend, beschadigde doos, (2-Deck DJ Controller, 8 Pads, DJUCED, PC / Mac) 3362934745288
Ongebruikt, getest en werkend, Draadloze stereoluidspreker Zwart, 8435430615395
Ongebruikt, getest en werkend, - Draadloos - Bluetooth Verbinding - Blauw
Ongebruikt Shotgun Videomicrofoon Richtbuis microfoon YouTube Vlogging Facebook microfoon voor iPhone HuaWei Smartphone DJI Osmo Mobile Plus voor Canon Nikon Sony DSLR camera's
Geopende verpakking, minieme hoeveelheid uit , co2 nevel vloeistof 5 liter
Minieme gebruikssporen, volledig, 8436044528392 PLAFONDVENTILATOR MET AFSTANDSBEDIENING
Lichte gebruikssporen, plafondbevestiging ontbreekt, 3431541124165 , - Omkeerbare plafondventilator - 3 messen wit gelakt metaal - 112416
Lichte gebruikssporen, kapje met barst in, 8019101100467 ventilator Metallic, Wit