Compleet met matras, resortbak,
Nette staat, met verstelbaar hoofd en voeteinde. 75x200
Hoogte ongeveer 30cm. onderaan getekend
Nette staat, compleet
Koeien in stal, 40x45cm in vergulde lijst Duclaux
met muziek
model, West Germany
type Clark, West Germany
NZE Germany
115x230cm Nick Nuyens
7 stuks Kuifje, Jommeke, Disney
19e Eeuws
19e Eeuwse kunstbrons
Corgi, Lesney, Matchbox, Ongeveer 18
Volledig schap geel rek.
De volledige hoek brocante, volledige hoek, lusters,
Alles op de witte toog. brocante op de toog, verzilverd, Chinees porselein,
160 breed met leisteen afwerking
Nette staat. voor in de tuin
Incl. Wit tafeltje en strijkplank. ongeveer 15 dozen
Nette staat, 170cm breed met kastjes
Ongeveer 20 stuks