Promotie thuislevering: €7.95 per colli = bananendoos max 30 Kg
Combineren met 2 veilingen te Ruddervoorde is mogelijk!
lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik, getest en werkend
downlight LED, 2080lm , 6000Kongebruikt, 1 hoekje krasje, wit
3x560Lm warm white, ongeopend, EAN 4000870926857
Idomya, Aquarelle met donkergrijze verbindingsstukken, opplooibaar, undeliverable ( doos vertoont verzendsporen maar ongeopend)
Pratikliving undeliverable ( doos vertoont verzendsporen maar ongeopend)
Pratikliving, incl cintres en was-spelden, undeliverable ( doos vertoont verzendsporen maar ongeopend)
Pratikliving, undeliverable ( doos vertoont verzendsporen maar ongeopend)
zwart , 800lumens tot 500m scope beam , op AAA-batterij
Groen/camoflage , 800lumens tot 500m scope beam , op AAA-batterij
ongebruikt, kan met wegwerpbatterijen gebruikt worden, type batterij 18650