Promotie thuislevering: €7.95 per colli = bananendoos max 30 Kg
Combineren met 2 veilingen te Ruddervoorde is mogelijk!
LF457CA60, ongebruikt, demo-model enkel gmeonteerd, nooit gedraaid, nieuwprijs 1589
ongeopend, Limited edition vintage design
model 2228 , ongebruikt, doos vertoont verzendsporen, engelse stekker met bijgevoegde adapter
ongebruikt, engelse stekker met gratis adapter
lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik, toaster / Koffiedoorloop
koffiemachine voor 1-6 tassen, met maalder, lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik
aircooler, heater, airpurifying, dehumidify, ongebruikt, slot deurtje beschadigd, getest en werkend
aircooler, heater, airpurifying, dehumidify, lichte gebruikssporen, swingend in sterkte, getest en werkend
zwart , 800lumens tot 500m scope beam , op AAA-batterij
Groen/camoflage , 800lumens tot 500m scope beam , op AAA-batterij
ongebruikt, kan met wegwerpbatterijen gebruikt worden, type batterij 18650
ongeopend, tempered glass geschiktoven, microgolf, vaatwas, BPA free