Promotie thuislevering: €7.95 per colli = bananendoos max 30 Kg
Combineren met 2 veilingen te Ruddervoorde is mogelijk!
LF457CA60, ongebruikt, demo-model enkel gmeonteerd, nooit gedraaid, nieuwprijs 1589
ongeopend, Limited edition vintage design
model 2228 , ongebruikt, doos vertoont verzendsporen, engelse stekker met bijgevoegde adapter
ongebruikt, engelse stekker met gratis adapter
lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik, toaster / Koffiedoorloop
koffiemachine voor 1-6 tassen, met maalder, lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik
aircooler, heater, airpurifying, dehumidify, ongebruikt, slot deurtje beschadigd, getest en werkend
aircooler, heater, airpurifying, dehumidify, lichte gebruikssporen, swingend in sterkte, getest en werkend
downlight LED, 2080lm , 6000Kongebruikt, 1 hoekje krasje, wit
3x560Lm warm white, ongeopend, EAN 4000870926857