Promotie thuislevering: €7.95 per colli = bananendoos max 30 Kg
Combineren met 2 veilingen te Ruddervoorde is mogelijk!
lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik, getest en werkend
Ongebruikt in gesloten verpakking, roze, Bluetooth speaker met Radio FM en wekkerfunctie
Idomya, Aquarelle met donkergrijze verbindingsstukken, opplooibaar, undeliverable ( doos vertoont verzendsporen maar ongeopend)
Pratikliving undeliverable ( doos vertoont verzendsporen maar ongeopend)
Pratikliving, incl cintres en was-spelden, undeliverable ( doos vertoont verzendsporen maar ongeopend)
Pratikliving, undeliverable ( doos vertoont verzendsporen maar ongeopend)
lichte gebruikssporen, volledige set, 1 lamp met defecte LEDs