Promotie thuislevering: €7.95 per colli = bananendoos max 30 Kg
Combineren met 2 veilingen te Ruddervoorde is mogelijk!
lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik, getest en werkend
Idomya, hoes London, 91x25x141cm hoog, undeliverable ( doos vertoont verzendsporen maar ongeopend)
Idomya, hoes New York, 91x25x141cm hoog, undeliverable ( doos vertoont verzendsporen maar ongeopend)
Idomya, hoes Camelia, 91x25x141cm hoog, undeliverable ( doos vertoont verzendsporen maar ongeopend)
Idomya, Aquarelle met donkergrijze verbindingsstukken, opplooibaar, undeliverable ( doos vertoont verzendsporen maar ongeopend)
Pratikliving undeliverable ( doos vertoont verzendsporen maar ongeopend)
Pratikliving, incl cintres en was-spelden, undeliverable ( doos vertoont verzendsporen maar ongeopend)
Pratikliving, undeliverable ( doos vertoont verzendsporen maar ongeopend)