Promotie thuislevering: €7.95 per colli = bananendoos max 30 Kg
Combineren met 2 veilingen te Ruddervoorde is mogelijk!
ongeopend, buitenafmetingen: 780 x 500 mm; bekkengrootte: 332, 5 x 450 x 190 mm handmatige stopper; mandventiel, Afdruipvlak met afvoer; uitsparing: 760 x 480 mm;
lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik, getest en werkend
Idomya, Aquarelle met donkergrijze verbindingsstukken, opplooibaar, undeliverable ( doos vertoont verzendsporen maar ongeopend)
Pratikliving undeliverable ( doos vertoont verzendsporen maar ongeopend)
Pratikliving, incl cintres en was-spelden, undeliverable ( doos vertoont verzendsporen maar ongeopend)
Pratikliving, undeliverable ( doos vertoont verzendsporen maar ongeopend)