Promotie thuislevering: €7.95 per colli = bananendoos max 30 Kg
Combineren met 2 veilingen te Ruddervoorde is mogelijk!
lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik, getest en werkend
Idomya, Aquarelle met donkergrijze verbindingsstukken, opplooibaar, undeliverable ( doos vertoont verzendsporen maar ongeopend)
Pratikliving undeliverable ( doos vertoont verzendsporen maar ongeopend)
Pratikliving, incl cintres en was-spelden, undeliverable ( doos vertoont verzendsporen maar ongeopend)
Pratikliving, undeliverable ( doos vertoont verzendsporen maar ongeopend)
Large, ongeopend, hondenkussen met traagschuim , 75x50cm
ongeopend, hondenkussen met traagschuim, 80x55cm
geopende verpakking, Jumbo: 111,5 x 89 x 20 cm (inclusief rand); (slaapoppervlak: 81 x 73 cm)
ongebruikt, professional pet hairclipper set, engelse stekker met gratis adapter
ongebruikt, cooling gel zelfactiverend, onderhoudsvrij