Promotie thuislevering: €7.95 per colli = bananendoos max 30 Kg
Combineren met 2 veilingen te Ruddervoorde is mogelijk!
ongeopend, Limited edition vintage design
model 2228 , ongebruikt, doos vertoont verzendsporen, engelse stekker met bijgevoegde adapter
lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik, toaster / Koffiedoorloop
koffiemachine voor 1-6 tassen, met maalder, lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik
aircooler, heater, airpurifying, dehumidify, ongebruikt, slot deurtje beschadigd, getest en werkend
aircooler, heater, airpurifying, dehumidify, lichte gebruikssporen, swingend in sterkte, getest en werkend
7 verpakking 20st goudkleurig 18cm + 1x roos / 4x grijs / 4x wit /2x blauw verpakking van 20st 26cm
28 verpaklkingen van 8 stuks diam 23cm, diverse kleuren/motieven + 19 verpakkingen van 8 stuks diam 17cm diverse kleuren/motieven
ABS hardplastic 1x groen klein + 1x rood groot (6) + 5x 30 stuks rood + 7x 10 klein oranje
enkele plastc, voornamelijk karton, diverse bedrukkingen, 27 verpakkingen