Gecontroleerde retourgoederen
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, 3838782464386
Ongebruikt, OK, 1 stukje pannenrooster afgebroken (geen effect op gebruik), lichte krassen op inox (niet zichtbaar na plaatsen van roosters, 4242002837505
Ongebruikt, 2 burners en de gaskookplaatjes ontbreken, lichte schade transport mogelijk, beschadigde verpakking, 7612981604400
Ongebruikt, getest en werkend, maakt krakend geluid tijdens werking, 4008146029257
Intensieve gebruikssporen, getest en werkend, 4048164104727
Intensieve gebruikssporen, getest en werkend, 4974019744292
Gebruikssporen, getest en werkend, orginele verpakking ontbreekt, 4974019744391
Gebruikssporen, getest en werkend, verpakking ontbreekt, 4260460589613
Ongebruikt, getest en werkend, OK , 4011577684025 ,
Lichte gebruikssporen, lichte krasjes op inox behuizing + 1 klein krasje glas / AEG IKB6431AXB 60cm 4 zones touch screen
Ongebruikt, getest en werkend, deuk achteraan toestel (geen effect op werking) , 27L 1000W , 5025232883110 , ingesteld op duits
Ongebruikt, Series 6 Glas bedieningspaneel gebarsten ( apart verkrijgbaar) , getest en werkend, nishoogte 38cm, 800W, Autopilot 7 ,
Ongebruikt, Amzchef inductiekookplaat, 2000W Slim enkele inductiekookplaat, 10 vermogensstanden, 10 temperatuurinstellingen, sensortouchbediening, veiligheidsslot, 3-uurs timer, zwart, B082KKYTSS
2x Ongebruikt, Amzchef inductiekookplaat, 2000W Slim enkele inductiekookplaat, 10 vermogensstanden, 10 temperatuurinstellingen, sensortouchbediening, veiligheidsslot, 3-uurs timer, zwart, B082KKYTSS