Gecontroleerde retourgoederen
Ongebruikt, getest en werkend, 22L, 800W, gedeukte doos, 8016361919143
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, 23L, 800W, 8806085538955
Ongebruikt, getest en werkend, 23L, 800W , zilver, MS2AF300EES , 8806090280184
Ongebruikt, getest en werkend, 20L, 1000W, 8016361919112
Ongebruikt, getest en werkend, transportschade : deuk achteraan, 8015139035283
Ongebruikt, getest en werkend, universele filter ontbreekt (mousse of ijzergaas) , 4260515334489
Ongebruikt, getest en werkend, 1 filter ontbreekt, andere beschadigd ( apart te verkrijgen). Lampje werkt niet, lichte sporen transport, 7332543602193
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, 1 vlek , 4242002848969
Ongebruikt, getest en werkend, 1 deuk zijkant achter, 20L, 4974019744414
Ongebruikt, getest en werkend, 1 voetje ingedeukt (onstabiel), 4008146022913
Gebruikssporen, getest en werkend, 2 rondes hebben kooksporen, 8690842359361
Ongeopend, volledig en ok, ean 4002515105917
Ongebruikt, getest en werkend, 1 deuk bovenaan linkerkant (transportschade), 20L, 800W, 4974019744278
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, 5413346335418
Ongebruikt, getest en werkend, Lichtje werkt niet, 20L, 800W, 4974019744278
Ongebruikt, getest en werkend, 9 standen tot 510 m3/u, LED verlichting, beschadigde doos, 4260515330214
Ongebruikt, getest en werkend, transportschade: kleine deuk in hoek rechtsachteraan, 8016361919143
Ongebruikt, getest en werkend, transportschade: deuk rechtsachteraan, 4974019744414
Ongebruikt, getest en werkend, zilver 8016361919112
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, 1 knopje los, Zwart, 5407004050416
Ongebruikt, getest en werkend, 1 deuk zijkant bovenaan, 20L , 700+800W, 8056095872291
Ongebruikt,getest en werkend, Kleine transportschade zijkant, incl acc. , 3045386374991
Ongebruikt,getest en werkend, Transportschade : Deuk Rechts, incl acc. , 3045386374991
Ongebruikt, getest en werkend, deuk in filter, 4242002968506
Ongebruikt, getest en werkend, 20L, 800W, spiegeldeur, inox, 4038437033151
Ongebruikt, getest en werkend, 60L, 2200W, transportschade: deuk in hoek, krassen aan bovenkant, 3016661148705
Ongebruikt, getest en werkend, staat beetje onstabiel , 8806090280184
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, staat beetje onstabiel , 8806090280207
Gebruikssporen, getest en werkend, transportschade: deuk aan achterkant
Lichte gebruikssporen van testing, getest en werkend, 4048164108299
Getest en werkend, display defect (hangt los), deursluitingen afgebroken, 8003437861048
Ongebruikt, getest en werkend, transportschade: deuk rechtsachteraan, 8016361919129
Ongebruikt, getest en werkend, krassen bovenaan, 20L, 800W, spiegeldeur, inox, 4038437033151
Lichte gebruikssporen, volgens retourformulier werkt er 1 zone niet meer op volle kracht, 7200W 32A GITS724FIS , 613464772835