Voornamelijk gecontroleerde retourgoederen, getest op basisfunctionaliteit
Afhaalmoment in combinatie met veiling Water-Frisdrank-Snacks
Ongeopend, 75x150cm, Zwart met print , 100% katoen
Ongeopend, Kussen 40x40cm + plaid 110x140cm
Ongeopend, Niroflex , 55x 80cm 4009215046816 , metalen beschermings-schort
Getest en werkend, gebruikssporen, geborstelde RVS 5,5L 1000W
Philips Cleo performance 80W/S lengte 150cm , ongebruikt, BTW op marge
Gedemonteerd in werkende staat, lampen met weinig uren, BTW op marge
Wit/Rood, incl sleutels, 3 niveaus, 52cmx52cmx201H, BTW op marge
Zwart , Linkerkant licht beschadigd, 60x150xH39cm H , BTW op marge