Voornamelijk gecontroleerde retourgoederen, getest op basisfunctionaliteit
Afhaalmoment in combinatie met veiling Water-Frisdrank-Snacks
Ongebruikt, beetje vuil door beschadigde verpakking
Ongeopend, Luxury bedlinnen by J Rosenthal ; tassles grey 5055161611966
Ongeopend, - dekbedovertrek - 200x200/220 cm - 100% katoen - roze , 8717285135748
Ongebruikt, 10 stuks, 1x Big paars + 1x asymmetric ( zalm ) + 4x small Lgreen + 4x potje old +1 beeld
Ongebruikt, enkel kolom ( geen glas) 30x30x50H
Intensief Gebruikt, getest en werkend, 3L
Gebruikssporen, stroomdraad doorgeknipt en terug aan elkaar gezet, geen microvezelrollenset aanwezig
Breedte 555mm x H 1985mm , Dikte 8mm ,geen uitsparingen, zwart mat motief, Ongebruikt
Dikte 8mm, met uitsparingen voor scharnieren en klink. Opgepast : lichte beschadiging zijkant blister en resten plakband
Dikte 8mm, met uitsparingen voor scharnieren en klink. Opgepast : lichte beschadiging kleine blister onderkant
Ongebruikt, met bevestigingen, afstand bevestiginspunten 77cm
Ongebruikt, met bevestigingen, kleine lichte kras handvat , afstand bevestigingspunten 30cm
Ongebruikt, met bevestigingen, afstand bevestigingspunten 30cm
Ongebruikt, slechts 1x bevestigingsmoeren , afstand bevestigingspunten 30cm
Ongebruikt, met bevestiginsmateriaal, afstand bevestigingpunten 35cm, ca 2kg
Ongeopend, 300x100x30mm, 230V, 1 doos ontbreekt, 4000870990575
Ongeopend, 1xG5 / 13W / 230V M1220, 5413987035791
Ongebruikt, 40W, E14, 230V, Zandkleurig met zandkleurige stoffen kap, ingedeukte doos (geen effect op werking), 9007371301904
Peugeot partner en citroen berlkingo '96tot'08, volledig