Voornamelijk gecontroleerde retourgoederen, getest op basisfunctionaliteit
Afhaalmoment in combinatie met veiling Water-Frisdrank-Snacks
Getest en werkend, starter kit ontbreekt, 718813120142
Ongebruikt, getest en werkend, Amazonbasics, 5050489145063
Ongebruikt, volledig, barstje en stukje afgebroken in eierdooierscheider
Plm 11 stuks, 1 randje beschadigd
Tognana set (2 bordjes ontbreken) + 5x L'or espresso cup Glas 70ml , ongebruikt
Lichte gebruikssporen, ingebouwde uitwringfunctie, 5053191067234