Liquidatieverkoop met levering aan huis!
Gratis levering bij een netto biedsom van 25€ (Maakt niet uit of dit 1 kavel van 25€ is of 3 kavels van 10€)
Onder de 25€ netto biedsom, wordt een verzendkost van 7,95€ aangerekend.
Er kan dus NIET ter plaatse afgehaald worden (Corona bestrijding)
Na het ontvangen van Uw betaling, worden de kavels verstuurd naar de adresgegevens waarmee U op onze website bent geregistreerd. Gelieve deze gegevens te controleren in uw account. Deze kunnen niet meer gewijzigd worden eenmaal de veiling is afgelopen.
Na verzending kan U het pakket volgen via een tracking link.
Ongeopend, solar light om op te hangen in bomen/struik/tuin/terras , 3 stuks , 10x10x34cm
Ongeopend, stroller-pram body- car seat , doos vertoont verzendsporen maar ongeopend, ean 5902533911394
Gebruikt! Acc ontbreken, meerdere intensieve gebruikssporen,
Ongebruikt, H 105cm, 5 kaarsen , voet 24x24cm bovenaan 54cm breed, schroeft uit elkaar
2x 2,814kg 2x 102 wasbeurten, beschadigde dozen, product ok