Liquidatieverkoop met levering aan huis!
Gratis levering bij een netto biedsom van 25€ (Maakt niet uit of dit 1 kavel van 25€ is of 3 kavels van 10€)
Onder de 25€ netto biedsom, wordt een verzendkost van 7,95€ aangerekend.
Er kan dus NIET ter plaatse afgehaald worden (Corona bestrijding)
Na het ontvangen van Uw betaling, worden de kavels verstuurd naar de adresgegevens waarmee U op onze website bent geregistreerd. Gelieve deze gegevens te controleren in uw account. Deze kunnen niet meer gewijzigd worden eenmaal de veiling is afgelopen.
Na verzending kan U het pakket volgen via een tracking link.
Met 4G, lichte gebruikssporen, getest en werkend, naar fabrieksinstellingen, licht krak in hoekscherm geen effect op werking
Ongebruikt, undeliverable, doos vertoont verzendsporen, niet geopend, 3700901727576
Ongeopend, solar light om op te hangen in bomen/struik/tuin/terras , 3 stuks , 10x10x34cm
Ongeopend, plank ca 3m met flexibele paddle, pomp, fin, rugzak,
Ongebruikt, geopende beschadigde doos,
Lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik
Ongeopend, strong antishock IP64, 1400LM; 20 led 6000Kelvin