Houten deco betreft nieuwe goederen wegens stockliquidatie (tenzij anders aangegeven op het kavel)
Meeste houten designartikelen zitten nog verpakt en dienen in elkaar gestoken te worden
dia.400, l: 680
eikenhout/textiel, h: 1620
dia.600, l: 750
kabel ingekort = 30cm, dia.600, l: 750
bamboo, h: 1640
bamboo, h: 1680
eikenhout/textiel, h: 1350
dia.600, geblutst
vv aluminium kader, 1800x1200
magnetisch en beschrijfbaar
gebruikssporen
vv armleuning
plm 28 flessen