Houten deco betreft nieuwe goederen wegens stockliquidatie (tenzij anders aangegeven op het kavel)
Meeste houten designartikelen zitten nog verpakt en dienen in elkaar gestoken te worden
dia.390
dia.460, l: 290
dia.400, l: 400
vv rode kabel, dia.400, l: 400
vv rode kabel, dia.600, l: 600
gebruikssporen, 590x390x450
dia.600
dia.250, l: 250
dia.460, l: 550
dia.360, l: 450
dia.510, l: 840