Rijksweg 442 loods B1
Tel. 056/95.94.87
Nieuwe en gebruikte (elektrische) fietsen, nieuwe fitnesstoestellen en scooters
plooifiets, 20", wit, 7-speed, v-brakes
Ongebruikt
gemonteerd
Aluminium vouwfiets, 6 speed Shimano, compact opvouwbaar
Ongebruikt
gemonteerd
Plooifiets, 20", zwart, 6-speed, V-brakes
licht beschadigd
gemonteerd