Fiets, fitness & scooters

1332

Nieuwe en gebruikte (elektrische) fietsen, nieuwe fitnesstoestellen en scooters

Aantal kavels:
168 kavels
Kijkdag(en):
Afhaaldag(en):
Startbod:
€ 30
€ 40
Kavel nr:
26", blauw, 7-speed, v-brakes
gebruikt
gemonteerd
Startbod:
€ 40
€ 90
Kavel nr:
damesfiets , 28", paars, 7-speed, v-brakes
gebruikt
gemonteerd
Startbod:
€ 40
€ 90
Kavel nr:
damesfiets , 28", zilver/zwart, 6-speed, v-brakes
gebruikt
gemonteerd
Startbod:
€ 65
€ 116
Kavel nr:
26", beige, 1-speed, v-brakes
Ongebruikt
gemonteerd
Startbod:
€ 30
€ 60
Kavel nr:
Koersfiets, 28", roze/zwart, 6-speed, v-brakes
Gebruikt
gemonteerd
Startbod:
€ 20
€ 35
Kavel nr:
damesfiets , 28", zwart, 6-speed, v-brakes
licht beschadigd
gemonteerd
Startbod:
€ 75
€ 115
Kavel nr:
damesfiets , 28", zilver, 6-speed, v-brakes
Ongebruikt
gemonteerd
Startbod:
€ 95
€ 0
Kavel nr:
damesfiets , 28",wit, 3-speed
Ongebruikt
gemonteerd
Startbod:
€ 45
€ 50
Kavel nr:
mountainbike, 26", zwart, 6-speed, v-brakes
Ongebruikt
gemonteerd
Startbod:
€ 65
€ 0
Kavel nr:
Kinderfiets 24", blauwroos, 1-speed, v-brakes
Ongebruikt
gemonteerd
Startbod:
€ 65
€ 0
Kavel nr:
Kinderfiets 24", roze, 1-speed, v-brakes
Ongebruikt
gemonteerd
Startbod:
€ 120
€ 0
Kavel nr:
damesfiets , 28", roze, 8-speed Shimano Nexus, v-brakes
Ongebruikt
gemonteerd
Startbod:
€ 45
€ 45
Kavel nr:
Mountainbike, 26", beige, 1-speed, v-brakes
Ongebruikt
gemonteerd
Startbod:
€ 120
€ 0
Kavel nr:
damesfiets , 28", roze, 8-speed, disc vooraan, v-brake achteraan
Ongebruikt
gemonteerd
Startbod:
€ 95
€ 95
Kavel nr:
plooifiets, 20", wit, 7-speed, v-brakes
Ongebruikt
gemonteerd
Startbod:
€ 10
€ 55
Kavel nr:
kleuterfiets, 12", oranje, 1-speed, zijwieltjes, v-brakes
Ongebruikt
gemonteerd
Startbod:
€ 65
€ 65
Kavel nr:
Kinderfiets, 20", wit, 1-speed, v-brakes
Ongebruikt
gemonteerd
Startbod:
€ 65
€ 0
Kavel nr:
Kinderfiets, 24", wit, 1-speed, v-brakes
Ongebruikt
gemonteerd
Startbod:
€ 25
€ 0
Kavel nr:
herenfiets , 28" turquoise, 1speed, v-brakes
Gebruikt
gemonteerd
Startbod:
€ 130
€ 0
Kavel nr:
driewieler, 26", zwart, 6-speed, v-brake voor, disc achter
Ongebruikt
gemonteerd
Startbod:
€ 55
€ 55
Kavel nr:
Kinderfiets, 20", roze, 1-speed, v-brakes
Ongebruikt
gemonteerd
Startbod:
€ 75
€ 105
Kavel nr:
Herenfiets , 28", zwart, 6-speed, v-brakes
Ongebruikt
gemonteerd
Startbod:
€ 55
€ 55
Kavel nr:
Omafiets dames, 28", lichtblauw, 1-speed, v-brakes , met pakdrager vooraan
licht beschadigd
gemonteerd
Startbod:
€ 50
€ 60
Kavel nr:
herenfiets , 28" zwart, 3-speed, v-brakes
Gebruikt
gemonteerd
Startbod:
€ 35
€ 50
Kavel nr:
damesfiets , 28", zilver, 7-speed, v-brakes, volledig geveerd
Gebruikt
gemonteerd
Startbod:
€ 45
€ 0
Kavel nr:
herenfiets , 28", zwart, 7-speed, v-brakes
Gebruikt
gemonteerd
Startbod:
€ 25
€ 0
Kavel nr:
27
damesfiets , 28", zilver, 4-speed, v-brakes
Gebruikt
gemonteerd
Startbod:
€ 45
€ 0
Kavel nr:
gebruikt
gemonteerd
Startbod:
€ 35
€ 45
Kavel nr:
sfiets heren, 28", zwart, zwart, 1-speed, v-brakes, met pakdrager vooraan
gebruikt
gemonteerd
Startbod:
€ 125
€ 125
Kavel nr:
damesfiets , 28", blauw/grijs, 7-speed, v-brakes, vering
gebruikt
gemonteerd
Startbod:
€ 25
€ 30
Kavel nr:
gebruikt
gemonteerd
Startbod:
€ 15
€ 0
Kavel nr:
damesfiets , 28", zilver, 1-speed, v-brakes
gebruikt
gemonteerd
Startbod:
€ 35
€ 0
Kavel nr:
33
herenfiets , 28", blauw/zilver, 7-speed, v-brakes
gebruikt
gemonteerd
Startbod:
€ 15
€ 0
Kavel nr:
34
damesfiets , 28" zilver, 1-speed, v-brakes
gebruikt
gemonteerd
Startbod:
€ 120
€ 130
Kavel nr:
herenfiets , 28", blauw, 8-speed, v-brakes
Ongebruikt
gemonteerd
Startbod:
€ 75
€ 150
Kavel nr:
mountainbike 26", wit, 21-speed, disc-brakes, voor-en achtervering
Ongebruikt
gemonteerd
Startbod:
€ 95
€ 0
Kavel nr:
herenfiets , 28", aluminium, 8-speed, v-brakes
licht beschadigd
gemonteerd
Startbod:
€ 45
€ 45
Kavel nr:
herenfiets , 28", zwart, 8-speed, v-brakes
gebruikt
gemonteerd
Startbod:
€ 65
€ 65
Kavel nr:
damesfiets , 28", aluminium, v-brakes
gebruikt
gemonteerd
Startbod:
€ 45
€ 50
Kavel nr:
damesfiets , 28", blauw/grijs, 7-speed, v-brakes
licht beschadigd
gemonteerd