Ongebruikt, GeeRic Waterfles van roestvrij staal, dubbelwandig, vacuüm geïsoleerd, 12 uur voor warme en 24 uur voor koude dranken, 1 liter, Roségoud, B08HMNDGXQ
Ongeopend, getest en werkend, Bonsenkitchen Vacuüm Sealer Keuken Apparaat - Vacumeermachine en Vacuümslang - 4 Standen - B07F2YFN3W
Ongebruikt, 2 x Airfryer XXL-accessoires, 8-inch heteluchtfriteuse-accessoires, 14-delige accessoireset voor Airfryer-friteuses voor Princess Ninja Philips Tefal 4.5L 5.2L 5.5L XL Airfryer, BPA-vrij, antiaanbaklaag, B08TT7WY59
Ongebruikt, 2X AquaHouse Actieve Koolstoffilter voor Bosch DHZ5205 DHZ5135 DHZ5136, Neff Z5117X1 Z5117X5 Z5123X5, Siemens LZ51350 LZ51351 LZ52050, Kookkap Houtskool Filter, B07QC39R3C
Ongebruikt, RECAPS Koffiepadhouder Carrousel 360 graden draaibaar Compatibel met Vertuoline-sleuf 6 winkels 30 pods Gietijzeren zwarte kleur (koffiepads niet inbegrepen), B08PP38GGM
Ongebruikt, COFUN Vleesmolen-opzetstuk voor KitchenAid keukenmachine, vleesmolen voor Kitchenaid accessoires met maalschijf worstvulhoorns, optionele accessoires voor KitchenAid blender, B08P1D8CND
Ongebruikt, ok, Vleesmolen - Handmatige vleesmolen Aluminiumlegering ,Multifunctionele vleesmolen Chopper Worstmaker ; B08K98Q9R3
Ongebruikt, Beschadigde doos, SUNTEC Raclette grill RAC-8069 Flex8 metal/stone – Mini tafelgrill voor 8 personen – 8 pannen + 8 spatels als toebehoren – Dubbelzijdige grillplaat + stenen plaat – Met draaischarnier – 1400 watt, B012H7QEVC
Ongebruikt, beschadigde doos, SUNTEC Raclette grill RAC-8151 Flex8 metal/metal – Tafelgrill voor 8 personen – 8 pannen + 8 spatels als toebehoren – Dubbelzijdige grillplaten – Mini partygrill met draaischarnier – 1400 watt ; B01LCJ9NDM
Lichte gebruikssporen, beschadigde doos, SUNTEC Raclette grill RAC-8151 Flex8 metal/metal – Tafelgrill voor 8 personen – 8 pannen + 8 spatels als toebehoren – Dubbelzijdige grillplaten – Mini partygrill met draaischarnier – 1400 watt ; B01LCJ9NDM
Ongebruikt, getest en werkend, Aobosi inductiekookplaat, enkele inductiekookplaat, draagbare kookplaat keramisch glas met digitaal display kookplaat inductiekookplaat, sensortoetsbediening, timer, 2000 Watt ; B07ZH76WVK
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Aobosi inductiekookplaat, enkele inductiekookplaat, draagbare kookplaat keramisch glas met digitaal display kookplaat inductiekookplaat, sensortoetsbediening, timer, 2000 Watt ; B07ZH76WVK
Ongebruikt, krassen in de behuizing, Beschadigde doos, GARDOM Broodrooster met 4 sneden, automatische broodrooster van roestvrij staal, lange sleuf, 1400 W, met 6 standen thermostaatregeling en ontroest, reheat, cancel en kruimelschaal met broodjesverwarmer, B08KD2V3BY
Lichte gebruikssporen, doos ontbreekt, krak in onderkant (geen effect op werking), GARDOM Broodrooster met 4 sneden, automatische broodrooster van roestvrij staal, lange sleuf, 1400 W, met 6 standen thermostaatregeling en ontroest, reheat, cancel en kruimelschaal met broodjesverwarmer, B08KD2V3BY
Ongebruikt, Camping gasfornuis set kooktoestel in draagkoffer dubbel doel interne draagbare gaspatronen of externe gasfles, B08YMXCN94
Ongebruikt, ok, KES Hangend Pannenrek Keuken Pottenrek Plafond Pot Plank Mat Zwart 40CM Pot- en Pannenrek met 10 Haken, KUR219S40-BK, B08CBY1TT9
Ongebruikt, Airfryer XXL-accessoires, 8-inch heteluchtfriteuse-accessoires, 14-delige accessoireset voor Airfryer-friteuses voor Princess Ninja Philips Tefal 4.5L 5.2L 5.5L XL Airfryer, BPA-vrij, antiaanbaklaag, B08TT7WY59
Ongebruikt, YINGRACE 7 Airfryer accessoires, 12 stuks L accessoireset, geschikt voor Cosori 3.5L, Philips 4.1L, Ninja 3.8L, Princess 182020 182021, BPA-vrij, vaatwasmachinebestendig, anti-aanbaklaag, B08L924LM4
Ongebruikt, ok, YINGRACE 8 inch heteluchtfriteuse accessoires, 12-delige XL accessoireset, geschikt voor Cosori 4,7 l 5,5 l, Philips 4,1 l, Ninja 5,2 l, Princess4,5 l, Tefal 4,2 l, BPA-vrij, vaatwasmachinebestendig, anti-aanbaklaag ; B08CH1CW5K
Ongebruikt, DEKINMAX Broodrooster met 2 sleuven, roestvrij staal, broodrooster met opwarm- en ontdooifunctie, 6 temperatuurmodi, 800 W, B08MXQK7HF
Ongebruikt, IBUYKE Vintage bekerhouder met 16 haken, koffiekophouder voor aanrecht, mokrek met opbergbasis, voor keuken eetkamer café 43 x 15 x 40 cm, vintage bruin, B097H9K8XD
Ongebruikt, ENEMEL® Dart Surround 17,7 inch – incl. 15 flights – dartbord beschermring – dik materiaal, B08QFTJYB8
Ongebruikt, KOTO Sting Black PVD 90% - Dartpijlen - 21 Gram - Tungsten Darts - Steeltip - Zwart,
Ongebruikt, ok, Kingrack Aluminum Dish Drainers, Dish Rack with Expandable Over Sink Drainer, Double Dish Drying Rack and Draining Broad in Sink, Removable Cutlery Holder, Anti-Scratch Cup Holder , B07PRTCXM5
Ongebruikt, ok, verpakking ontbreekt, Kingrack Aluminum Dish Drainers, Dish Rack with Expandable Over Sink Drainer, Double Dish Drying Rack and Draining Broad in Sink, Removable Cutlery Holder, Anti-Scratch Cup Holder , B07PRTCXM5
Ongebruikt, ok, Broilissimo braadpan set gietijzer ca. 4 / 6 / 9 L Grillpan, vuurpot voor grill- en campingvuur, B09JZLHVDW