Consumentengoederen

2773

Aantal kavels:
1040 kavels
Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
233

Ongebruikt, GeeRic Waterfles van roestvrij staal, dubbelwandig, vacuüm geïsoleerd, 12 uur voor warme en 24 uur voor koude dranken, 1 liter, Roségoud, B08HMNDGXQ

Startbod:
€ 8
€ 20
Kavel nr:
234

Ongeopend, getest en werkend, Bonsenkitchen Vacuüm Sealer Keuken Apparaat - Vacumeermachine en Vacuümslang - 4 Standen - B07F2YFN3W

Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
235

Ongebruikt, 2 x Airfryer XXL-accessoires, 8-inch heteluchtfriteuse-accessoires, 14-delige accessoireset voor Airfryer-friteuses voor Princess Ninja Philips Tefal 4.5L 5.2L 5.5L XL Airfryer, BPA-vrij, antiaanbaklaag, B08TT7WY59

Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
236

Startbod:
€ 6
€ 0
Kavel nr:
238

Ongebruikt, 2X AquaHouse Actieve Koolstoffilter voor Bosch DHZ5205 DHZ5135 DHZ5136, Neff Z5117X1 Z5117X5 Z5123X5, Siemens LZ51350 LZ51351 LZ52050, Kookkap Houtskool Filter, B07QC39R3C

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
239

Ongebruikt, RECAPS Koffiepadhouder Carrousel 360 graden draaibaar Compatibel met Vertuoline-sleuf 6 winkels 30 pods Gietijzeren zwarte kleur (koffiepads niet inbegrepen), B08PP38GGM

Startbod:
€ 6
€ 0
Kavel nr:
240

Ongebruikt, COFUN Vleesmolen-opzetstuk voor KitchenAid keukenmachine, vleesmolen voor Kitchenaid accessoires met maalschijf worstvulhoorns, optionele accessoires voor KitchenAid blender, B08P1D8CND

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
330

Ongebruikt, ok, Vleesmolen - Handmatige vleesmolen Aluminiumlegering ,Multifunctionele vleesmolen Chopper Worstmaker ; B08K98Q9R3

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
331

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
332

Startbod:
€ 6
€ 13
Kavel nr:
348

Startbod:
€ 8
€ 13
Kavel nr:
350

Ongebruikt, Beschadigde doos, SUNTEC Raclette grill RAC-8069 Flex8 metal/stone – Mini tafelgrill voor 8 personen – 8 pannen + 8 spatels als toebehoren – Dubbelzijdige grillplaat + stenen plaat – Met draaischarnier – 1400 watt, B012H7QEVC

Startbod:
€ 6
€ 13
Kavel nr:
351

Ongebruikt, beschadigde doos, SUNTEC Raclette grill RAC-8151 Flex8 metal/metal – Tafelgrill voor 8 personen – 8 pannen + 8 spatels als toebehoren – Dubbelzijdige grillplaten – Mini partygrill met draaischarnier – 1400 watt ; B01LCJ9NDM

Startbod:
€ 6
€ 13
Kavel nr:
352

Lichte gebruikssporen, beschadigde doos, SUNTEC Raclette grill RAC-8151 Flex8 metal/metal – Tafelgrill voor 8 personen – 8 pannen + 8 spatels als toebehoren – Dubbelzijdige grillplaten – Mini partygrill met draaischarnier – 1400 watt ; B01LCJ9NDM

Startbod:
€ 8
€ 30
Kavel nr:
353

Ongebruikt, getest en werkend, Aobosi inductiekookplaat, enkele inductiekookplaat, draagbare kookplaat keramisch glas met digitaal display kookplaat inductiekookplaat, sensortoetsbediening, timer, 2000 Watt ; B07ZH76WVK

Startbod:
€ 8
€ 25
Kavel nr:
354

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Aobosi inductiekookplaat, enkele inductiekookplaat, draagbare kookplaat keramisch glas met digitaal display kookplaat inductiekookplaat, sensortoetsbediening, timer, 2000 Watt ; B07ZH76WVK

Startbod:
€ 8
€ 12
Kavel nr:
356

Ongebruikt, krassen in de behuizing, Beschadigde doos, GARDOM Broodrooster met 4 sneden, automatische broodrooster van roestvrij staal, lange sleuf, 1400 W, met 6 standen thermostaatregeling en ontroest, reheat, cancel en kruimelschaal met broodjesverwarmer, B08KD2V3BY

Startbod:
€ 7
€ 13
Kavel nr:
357

Lichte gebruikssporen, doos ontbreekt, krak in onderkant (geen effect op werking), GARDOM Broodrooster met 4 sneden, automatische broodrooster van roestvrij staal, lange sleuf, 1400 W, met 6 standen thermostaatregeling en ontroest, reheat, cancel en kruimelschaal met broodjesverwarmer, B08KD2V3BY

Startbod:
€ 5
€ 13
Kavel nr:
377

Ongebruikt, Camping gasfornuis set kooktoestel in draagkoffer dubbel doel interne draagbare gaspatronen of externe gasfles, B08YMXCN94

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
494

Ongebruikt, ok, KES Hangend Pannenrek Keuken Pottenrek Plafond Pot Plank Mat Zwart 40CM Pot- en Pannenrek met 10 Haken, KUR219S40-BK, B08CBY1TT9

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
495

Ongebruikt, Airfryer XXL-accessoires, 8-inch heteluchtfriteuse-accessoires, 14-delige accessoireset voor Airfryer-friteuses voor Princess Ninja Philips Tefal 4.5L 5.2L 5.5L XL Airfryer, BPA-vrij, antiaanbaklaag, B08TT7WY59

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
496

Ongebruikt, YINGRACE 7 Airfryer accessoires, 12 stuks L accessoireset, geschikt voor Cosori 3.5L, Philips 4.1L, Ninja 3.8L, Princess 182020 182021, BPA-vrij, vaatwasmachinebestendig, anti-aanbaklaag, B08L924LM4

Startbod:
€ 5
€ 0
Kavel nr:
497

Ongebruikt, ok, YINGRACE 8 inch heteluchtfriteuse accessoires, 12-delige XL accessoireset, geschikt voor Cosori 4,7 l 5,5 l, Philips 4,1 l, Ninja 5,2 l, Princess4,5 l, Tefal 4,2 l, BPA-vrij, vaatwasmachinebestendig, anti-aanbaklaag ; B08CH1CW5K

Startbod:
€ 5
€ 16
Kavel nr:
498

Ongebruikt, DEKINMAX Broodrooster met 2 sleuven, roestvrij staal, broodrooster met opwarm- en ontdooifunctie, 6 temperatuurmodi, 800 W, B08MXQK7HF

Startbod:
€ 4
€ 4
Kavel nr:
499

Ongebruikt, IBUYKE Vintage bekerhouder met 16 haken, koffiekophouder voor aanrecht, mokrek met opbergbasis, voor keuken eetkamer café 43 x 15 x 40 cm, vintage bruin, B097H9K8XD

Startbod:
€ 5
€ 21
Kavel nr:
625

Ongebruikt, ENEMEL® Dart Surround 17,7 inch – incl. 15 flights – dartbord beschermring – dik materiaal, B08QFTJYB8

Startbod:
€ 6
€ 20
Kavel nr:
626

Ongebruikt, KOTO Sting Black PVD 90% - Dartpijlen - 21 Gram - Tungsten Darts - Steeltip - Zwart,

Startbod:
€ 4
€ 5
Kavel nr:
732

Ongebruikt, ok, Kingrack Aluminum Dish Drainers, Dish Rack with Expandable Over Sink Drainer, Double Dish Drying Rack and Draining Broad in Sink, Removable Cutlery Holder, Anti-Scratch Cup Holder , B07PRTCXM5

Startbod:
€ 4
€ 4
Kavel nr:
733

Ongebruikt, ok, verpakking ontbreekt, Kingrack Aluminum Dish Drainers, Dish Rack with Expandable Over Sink Drainer, Double Dish Drying Rack and Draining Broad in Sink, Removable Cutlery Holder, Anti-Scratch Cup Holder , B07PRTCXM5

Startbod:
€ 6
€ 60
Kavel nr:
787

Ongebruikt, ok, Broilissimo braadpan set gietijzer ca. 4 / 6 / 9 L Grillpan, vuurpot voor grill- en campingvuur, B09JZLHVDW