8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, beschadigde verpakking, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Ongebruikt, beschadigde verpakking, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Ongebruikt, Cadrim Strijkijzer, stoomreiniger, draagbare vaporisator, stalen plaat, pluisborstel, 1500 W, capaciteit 280 ml, snel opwarmen in 20 emmers, ideaal voor op reis en thuis (280 ml), B07QS3FGL9
Ongebruikt, Master Top Wismop en emmer set met 5 moppads en reinigingsborstel, zelfreinigend platte mop vloerwisser set geopende doos, B086QG6RW6
Ongebruikt, MOPEI elektrisch dweilhulpstuk voor Dyson V15/V11/V10/V8/V7-modellen
Zuig & Doekjes
LED-koplamp
Goed voor harde vloeren, B09DG3FTZB
Ongebruikt, getest en werkend, Handheld Vacuum Cleaner Battery, 6KPa Mini Vacuum Cleaner Battery Bagless, Portable Car Vacuum Cleaner with Washable Filter ; B09FSLQD2T
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Handheld Vacuum Cleaner Battery, 6KPa Mini Vacuum Cleaner Battery Bagless, Portable Car Vacuum Cleaner with Washable Filter ; B09FSLQD2T
Ongebruikt, Skateboard/Skate Bescherming Set met Helm Helm met 6 stuks Elleboog Knie Pols Pads voor Kinderen BMX/Skateboard/Scooter, Medium, B01DG5L338
Ongebruikt, Skateboard/Skate Bescherming Set met Helm Helm met 6 stuks Elleboog Knie Pols Pads voor Kinderen BMX/Skateboard/Scooter, Medium, B01DG5L339
Ongebruikt, Skateboard/Skate Bescherming Set met Helm Helm met 6 stuks Elleboog Knie Pols Pads voor Kinderen BMX/Skateboard/Scooter, Medium, B01DG5L340
Ongebruikt, Skate protectorenset met helm, kniepads, elleboogpads met polsbeschermers voor skaten, skateboarden, scooters, skaten, BMX bike LARGE ; B085Y1RNFQ
Ongebruikt, zwart, SMALL 48-52cm , Skateboard/Skate Protection Pads Set with Helmet-SymbolLife Helmet with 6pcs Elbow Knee Wrist Pads for Kids Youths BMX/Scooter/Cycling/Rollerblading for Head SMALL (48-52cm) Black , B01DG5L2E8
Ongebruikt, getest en werkend, VICTGOAL Fietshelm Volwassenen Fietshelm Racefiets met Magnetische Vizier Beschermende Bril met LED Achterlicht 57-61 cm, B07GB3KH74
Ongebruikt, getest en werkend, VICTGOAL Fietshelm met LED Achterlicht Mountainbike Helm voor Heren Dames Fietshelm MTB met Afneembaar Vizier 57-61 CM, B08DCHM6YS
Ongebruikt, getest en werkend, vizier ontbreekt, VICTGOAL Fietshelm met LED Achterlicht Mountainbike Helm voor Heren Dames Fietshelm MTB met Afneembaar Vizier 57-61 CM, B08DCHM6YS
Ongebruikt, VICTGOAL Fietshelm met LED Achterlicht Fietshelm Racefiets voor Volwassenen Heren Dames 57-61 CM, B07R6QCGW2
Ongebruikt, OXYGEN ADVANTAGE SPORTMASKER
Ontworpen door ademhalingsdeskundige Patrick McKeown
Hoogtetraining op zeeniveau, trainingsmasker, fitnessmasker en sportmasker, B07P1ST479
Ongebruikt, OXYGEN ADVANTAGE SPORTMASKER
Ontworpen door ademhalingsdeskundige Patrick McKeown
Hoogtetraining op zeeniveau, trainingsmasker, fitnessmasker en sportmasker, B07P1ST479
Ongeopend, Mufly Waadlaarzen Maat 45 , Nero, X-Large (EU 45=UK 11)
Ongeopend, Mufly Waadlaarzen Maat 45 , Nero, X-Large (EU 45=UK 11)
Ongeopend, Mufly Waadlaarzen Maat 45 , Nero, X-Large (EU 45=UK 11)
Ongeopend, Mufly Waadlaarzen Maat 45 , Nero, X-Large (EU 45=UK 11)
Ongeopend, Mufly Waadlaarzen Maat 45 , Nero, X-Large (EU 45=UK 11)
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Dawoo 2800W Power Levelless Pet Dog Cat Snelle ontvochtiger Föhn,Kan worden gebruikt om watervlekken op oppervlakken van huisdieren, auto's en fietsen te drogen. (zwart A)
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Dawoo 2800W Power Levelless Pet Dog Cat Snelle ontvochtiger Föhn,Kan worden gebruikt om watervlekken op oppervlakken van huisdieren, auto's en fietsen te drogen. (zwart A)
Ongebruikt, ok, Krijtbord klantenstopper vintage bouwhout 46x80 cm - dubbelzijdig en inklapbaar - weerbestendig voor buiten - voetpadstand reclamebord staanbord , B07YL1WYMF
Ongebruikt, ok, Krijtbord klantenstopper vintage bouwhout 46x80 cm - dubbelzijdig en inklapbaar - weerbestendig voor buiten - voetpadstand reclamebord staanbord , B07YL1WYMF
Ongebruikt, ok, Krijtbord klantenstopper vintage bouwhout 46x80 cm - dubbelzijdig en inklapbaar - weerbestendig voor buiten - voetpadstand reclamebord staanbord ,B07W85SNB1
Ongebruikt, ok, volledig, RPNB Kluis,Elektronische Kluis, Digitale Kluis, Veiligheidskluis, Stalen Vergrendelingsbouten, Inbouw in Muur of Vloer 8.5L, B08QCQLZ3L
Ongebruikt, ok, volledig, RPNB Kluis,Elektronische Kluis, Digitale Kluis, Veiligheidskluis, Stalen Vergrendelingsbouten, Inbouw in Muur of Vloer 8.5L, B08QCQLZ3L
Ongebruikt, KNOXSAFE KS0KP1602E KNOXPRO 2, 16 l, professionele kluis voor waardevolle voorwerpen en documenten, anti-bounce veiligheidsslot, zwart, 35 x 25 x 25 cm (l x b x h), B07BYSR1KV
Ongebruikt, ok, Westt Torque Modulaire Motorhelm, SMALL, Mat Zwart, Dubbel Vizier Scooter Scooter Motorhelm Vrouw en Man ECE Goedgekeurd, Medium, B08SZV2BP9
Ongebruikt, WESTT Torque motorhelm M, met opklapbare helm In schokbestendige motorhelm In integraalhelm voor heren en dames I ECE-gecertificeerd in mat Grijs IM (57-58cm)
Ongebruikt, WESTT Cross X motorhelm Medium matzwart I motorcrosshelm I motorcrosshelm met vizier I cross-helm heren I fullface-helm I MTB-helm I quad-helm I ECE-gecertificeerd
Ongebruikt, matzwart , WESTT Cross X Motorrad Helm I Motocross Helm I Motorradhelm I Motocross Helm mit Visier I Cross Helm Herren I Fullface Helm I MTB Helm I Quad Helm I ECE Zertifiziert l B07HKLKPF8
Ongebruikt, ok, WESTT Storm X Integraalhelm XL 61cm, motorhelm, zwart-mat, innovatieve smarthelm, schokbestendige motorhelm, integraalhelm voor heren en dames, mopedhelm, ECE-gecertificeerd , B08TG1TZ21
Ongebruikt, ok, Westt Torque Modulaire Motorhelm, X-LARGE, Mat Zwart, Dubbel Vizier Scooter Scooter Motorhelm Vrouw en Man ECE Goedgekeurd, X-Large, B07HY6Y1JG
Ongebruikt,WESTT Torque Motorhelm Large, integraalhelm, kleur zwart, opvouwbare motorhelm, schokbestendige motorhelm, integraalhelm voor heren en dames, scooterhelm, ECE-gecertificeerd , B07HY6Y1JG
Minieme gebruikssporen, ok, beschadigde doos, Westt Torque Modulaire Motorhelm, X-LARGE, Mat Zwart, Dubbel Vizier Scooter Scooter Motorhelm Vrouw en Man ECE Goedgekeurd, X-Large, B07HY6Y1JG
Ongebruikt, ISSYZONE Verwarmbare handschoenen M, heren dames, waterdichte winterhandschoenen, winddicht verwarmde handschoenen met batterijen, B09B937XR9