8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, KingCamp Aluminium campingtafel, oprolbare klaptafel voor 4-6 personen tot 80 kg belastbaar 107 × 70 × 70 cm, B08JQDY6W3
Ongebruikt, getest en werkend Moukey MEK-200 Keyboard Piano voor beginners, E-piano/keyboard met muziekstandaard, led-scherm, 300 ritmes, 300 tonen, 50 demo's en leermodus voor kinderen en beginners, 61keys, MEK-200 ; B08SBNJYRN
Ongebruikt OK , Donner Acoustic Guitar Full Size 4/4 Dreadnought Guitar Package 41 Inch Spruce Mahogany for Beginner with Gig Bag Tuner Strap Strings Capo Picks ; B074279ZNH
Ongebruikt, ok, WitDonner 39 Inch TL Electric Guitar Full Size TC Style Solid Body White Beginner with Bag, Strap, Cable,DTC-100W , B08QCMM8XL
Ongebruikt, accessoires ontbreken, Donner Electric Guitar Kit Left Handed Full Size 39 Inch (Sunburst, Left Handed) B07YP73XFJ
Ongebruikt , getest en werkend, Donner DEK-610 Full-Size 61-Key Electric Keyboard with LCD Kit , Electric Piano with Music Stand, Microphone and Piano App, Supports MP3/USB MIDI/Audio/Microphone/Headphones/Sustain Pedal , B08CZV1JQJ
Lichte gebruikssporen , maar transportschade : Rechterhoek vooraan plastiek gebroken/ontbreekt , getest en werkend, Donner DEK-610 Full-Size 61-Key Electric Keyboard with LCD Kit , Electric Piano with Music Stand, Microphone and Piano App, Supports MP3/USB MIDI/Audio/Microphone/Headphones/Sustain Pedal , B08CZV1JQJ
Ongebruikt, ok, Donkergroen ( foto indicatief) , Tongue Drum 14 Inch Handpan Drum 15 Note Soldering Drum Tongue Drum Tank Drum Steel with Drum Beaters Special Carry Bag Finger Pads Clay Stickers (Green) , B08S3GMKQY
Ongebruikt, Vangoa 39 inch full size elektrische gitaar beginners kit met 10W versterker 4/4 junior elektrische gitaar pakket, kabel, tremolo bar, riem, tuner, snaren, capo, plectrums (zwart), B097XTVQNL
Ongebruikt, Moukey Keyboard, 54-toetsen pianotoetsenbord voor beginners, groot LCD-scherm, draagbaar elektronisch toetsenbord met microfoon, muziekstandaard, stickers en voeding, zwart, B08VS5L9N9
Ongebruikt, Donner Elektrische Gitaar 39 Inch TELE Elektrische Gitaar DTC-100 Solid Body TC Stijl Elektrische Gitaar Kit met Tas, riem, Kabel, retro wit, B08QCMM8XL
Lichte gebruikssporen, ok Eastar Viool EVA-330 Vario-set van 4/4 massief hout, met harde koffer, schoudersteun, colophonium, twee vellen, clip-on tuner en extra snaren voor studenten, kinderen, volwassenen (EVA-330) ; B07T4G24Z8
Lichte gebruikssporen, ok, Vangoa A Stijl Mandoline Akoestisch Elektrisch Mahonie Mandolines-instrument met Beginnersset, Rood, B07RGVBY4V
Ongebruikt, Donner Ukulele Sopraan Kit 21 Inch voor Beginner Volwassen Beginner met tas, met schoudertas, Tuner, extra snaren, riem, polijstdoek (zwart), B0924G52KR
Ongebruikt, Donner Ukulele Sopraan Kit 21 Inch voor Beginner Volwassen Beginner met tas, met schoudertas, Tuner, extra snaren, riem, polijstdoek (zwart), B0924G52KR
Ongebruikt, getest en werkend, Roll Up Piano, 88 Keys Flexible Roll-Up Piano Portable Roll-Up Piano Built-in 1100 mAh Li-on Battery , B083KB9TD2
Ongebruikt, getest en werkend, Roll Up Piano, 88 Keys Flexible Roll-Up Piano Portable Roll-Up Piano Built-in 1100 mAh Li-on Battery , B083KB9TD2
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, Roll Up Piano, 88 Keys Flexible Roll-Up Piano Portable Roll-Up Piano Built-in 1100 mAh Li-on Battery , B083KB9TD2
Ongebruikt, getest en werkend, LEKATO 2.4 GHz Gitaar Draadloze Systeem Met 8 Uur Runtime Draadloze Gitaar Zender Ontvanger Oplaadbaar ; B08QCFN15H
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, LEKATO 2.4 GHz Gitaar Draadloze Systeem Met 8 Uur Runtime Draadloze Gitaar Zender Ontvanger Oplaadbaar ; B08QCFN15H
3x Getest en werkend, licht beschadigde doosjes, Vivlex Draadloos gitaarsysteem, gitaarzender, ontvangerset, 2,4 GHz, 6 kanalen, draadloos audiosysteem voor elektrische gitaar, basviool, toetsenbord, ingebouwde batterij, 8 uur werktijd , B0957CKXTL
3x Ongebruikt, ok, Microphone de Saxophone sans Fil 2.4G, Clip sur Instruments de Musique Microphone, Récepteur et Émetteur sans Fil, pour Saxophone et Plus , B098LB7XNV
Ongebruikt, ok, Moukey Wireless Page Turner Pedal, USB Rechargeable Page Flip Pedal for Tablets, Black , B07HQ96MYV
Ongebruikt, ok, Moukey Wireless Page Turner Pedal, USB Rechargeable Page Flip Pedal for Tablets, Black , B07HQ96MYV
Minieme gebruikssporen, ok, Gecko Kalimba 17 toetsen Thumb Piano duimpiano Eva-high-performance beschermbox, mahonie ,
Ongebruikt, getest en werkend, RenFox Toetsenbord piano voor kinderen, digitaal piano elektronisch 61 keys, met microfoon, speelgoedtoetsenbord,
Ongebruikt, microfoon en adapter ( standaard USB) ontbreken, getest en werkend, RenFox Toetsenbord piano voor kinderen, digitaal piano elektronisch 61 keys, speelgoedtoetsenbord,
Ongeopend, Aingoo laptoptafel, in hoogte verstelbaar, voor bureau, laptop, pc 48 * 37* 67-79cm( B01MRQAWNI
Ongeopend, Aingoo laptoptafel, in hoogte verstelbaar, voor bureau, laptop, pc 48 * 37* 67-79cm( B01MRQAWNI
Ongebruikt, volledig, 2 m metalen luchtballonboogset, DIY gebogen boog, ijzeren bruiloftsboog, DIY metalen ronde ballonboogslinger, ronde ring, ballonboogset , B09H6M3LLS
Lichte montagesporen, volledig, 2 m metalen luchtballonboogset, DIY gebogen boog, ijzeren bruiloftsboog, DIY metalen ronde ballonboogslinger, ronde ring, ballonboogset , B09H6M3LLS
Lichte montagesporen, volledig, 2 m metalen luchtballonboogset, DIY gebogen boog, ijzeren bruiloftsboog, DIY metalen ronde ballonboogslinger, ronde ring, ballonboogset , B09H6M3LLS
Ongebruikt, ok, volledigOverbed Table Laptop Computer Desk Mobile PC Table for Small Spaces Side Table Wheels Laptop Standing Desk Height Adjustable Bedside Table for Laptop with Wheels and Storage Compartment (Beige)
Ongebruikt, ok, OUGIC Ergonomie Bureau Extender Tray,75x24cm , Punch-vrije Klem, Opvouwbare Toetsenbord Lade Lade, Tafelbevestiging Armsteun Plank, Computer Elbow Arm Ondersteuning , B08KPK45P3