8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, beschadigde verpakking, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Ongebruikt, beschadigde verpakking, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Ongebruikt, Cadrim Strijkijzer, stoomreiniger, draagbare vaporisator, stalen plaat, pluisborstel, 1500 W, capaciteit 280 ml, snel opwarmen in 20 emmers, ideaal voor op reis en thuis (280 ml), B07QS3FGL9
Ongebruikt, Master Top Wismop en emmer set met 5 moppads en reinigingsborstel, zelfreinigend platte mop vloerwisser set geopende doos, B086QG6RW6
Ongebruikt, MOPEI elektrisch dweilhulpstuk voor Dyson V15/V11/V10/V8/V7-modellen
Zuig & Doekjes
LED-koplamp
Goed voor harde vloeren, B09DG3FTZB
Ongebruikt volledig, licht beschadigde doos, Curaprox Hydrosonic Pro Electric Sonic Toothbrush, 7 Cleaning Levels, LED Function Display, 2 Minute Timer, 3 Different Brush Heads, with Charger and Travel Case ; B07KCC24P7
Ongebruikt, volledig, licht beschadigde doos, Curaprox Hydrosonic Pro Electric Sonic Toothbrush, 7 Cleaning Levels, LED Function Display, 2 Minute Timer, 3 Different Brush Heads, with Charger and Travel Case ; B07KCC24P7
Ongebruikt, getest en werkend, Handheld Vacuum Cleaner Battery, 6KPa Mini Vacuum Cleaner Battery Bagless, Portable Car Vacuum Cleaner with Washable Filter ; B09FSLQD2T
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Handheld Vacuum Cleaner Battery, 6KPa Mini Vacuum Cleaner Battery Bagless, Portable Car Vacuum Cleaner with Washable Filter ; B09FSLQD2T
Ongebruikt, verpakking ontbreekt, YYW Keramiek Badkamer Set, 3/4/5 Stuks Moderne Luxe Badkamer Accessoires Set Marmeren Patroon Keramiek Badkamer Sets Accessoires voor Thuis, Appartement, Slaapzaal (Donkergroen Badkamer 4-delige Set), B09GNCH81F
Ongebruikt, beschadigde doos, Dailyart servet Dell'Stahl Cremagliera handdoekhouder roestvrij staal met twee armen servetten Eleganza handdoekhouder Rotaia voor wandmontage - zonder boren, 70 x 13 x 5,3 cm
Lichte gebruikssporen, volledig, beschadigde doos, Gricol Badkameraccessoires set handdoekhouder bar toiletpapierhouder Robe Hook wandaccessoires voor badkamer, B08VFZT19J
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Dawoo 2800W Power Levelless Pet Dog Cat Snelle ontvochtiger Föhn,Kan worden gebruikt om watervlekken op oppervlakken van huisdieren, auto's en fietsen te drogen. (zwart A)
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Dawoo 2800W Power Levelless Pet Dog Cat Snelle ontvochtiger Föhn,Kan worden gebruikt om watervlekken op oppervlakken van huisdieren, auto's en fietsen te drogen. (zwart A)