8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen. 'Retourgoederen werden getest op basisfunctionaliteit, zie beschrijving voor eventuele mankementen.
Voorbeeldfoto's zijn indicatief voor het model, niet van het actuele item'
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, STEPPERONLINE 350W 48V 7.3A 115/230V Universal Regulier schakelvoeding/switching Power Pupply/voeding voor 3D-printer LED-strips lichten CCTV project, B07R38XFR5
Lichte gebruikssporen, XINCOL AC-DC SMPS AC 110V/220V naar DC 12V 42A 500W LED schakelaar transformator voeding voor LED-strips, B01MQ4U1V8
Ongebruikt, LVYUAN Spanningsomvormer 12V 230V 1000W / 2000W Omvormer LCD met 2 USB, B08QFYX5DX
Ongebruikt, beschadigde verpakking, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Ongebruikt, beschadigde verpakking, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Ongebruikt, Cadrim Strijkijzer, stoomreiniger, draagbare vaporisator, stalen plaat, pluisborstel, 1500 W, capaciteit 280 ml, snel opwarmen in 20 emmers, ideaal voor op reis en thuis (280 ml), B07QS3FGL9
Ongebruikt, Master Top Wismop en emmer set met 5 moppads en reinigingsborstel, zelfreinigend platte mop vloerwisser set geopende doos, B086QG6RW6
Ongebruikt, MOPEI elektrisch dweilhulpstuk voor Dyson V15/V11/V10/V8/V7-modellen
Zuig & Doekjes
LED-koplamp
Goed voor harde vloeren, B09DG3FTZB
Ongebruikt volledig, licht beschadigde doos, Curaprox Hydrosonic Pro Electric Sonic Toothbrush, 7 Cleaning Levels, LED Function Display, 2 Minute Timer, 3 Different Brush Heads, with Charger and Travel Case ; B07KCC24P7
Ongebruikt, volledig, licht beschadigde doos, Curaprox Hydrosonic Pro Electric Sonic Toothbrush, 7 Cleaning Levels, LED Function Display, 2 Minute Timer, 3 Different Brush Heads, with Charger and Travel Case ; B07KCC24P7
Ongebruikt, getest en werkend, Handheld Vacuum Cleaner Battery, 6KPa Mini Vacuum Cleaner Battery Bagless, Portable Car Vacuum Cleaner with Washable Filter ; B09FSLQD2T
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Handheld Vacuum Cleaner Battery, 6KPa Mini Vacuum Cleaner Battery Bagless, Portable Car Vacuum Cleaner with Washable Filter ; B09FSLQD2T
Ongebruikt, SEAFLO 55-serie membraanpomp - 12V DC, 5,5 GPM, 60 PSI met HEAVY DUTY PRESSURE SWITCH ; B01N64VJIQ
Ongebruikt, SEAFLO 55-serie membraanpomp - 12V DC, 5,5 GPM, 60 PSI met HEAVY DUTY PRESSURE SWITCH ; B01N64VJIQ
Ongebruikt, SEAFLO 33-serie DC-membraanpomp 12V 3.0GPM 45PSI, B01N1GKIDT
Ongebruikt, SEAFLO 33-serie DC-membraanpomp 12V 3.0GPM 45PSI, B01N1GKIDT
Ongebruikt, LIGHTEU®, 12V 750GPH Automatische lenswaterpomp, Volautomatische elektrische dompelpomp 3A met ingebouwd vlotterschakelsysteem, geen aparte vlotterschakelaar nodig, B07PHN74XD
Ongebruikt, SEAFLO 41-serie DC-watersysteem pomp 12V 12.5 LPM 35 PSI, B01N53H4W1
Ongebruikt, SEAFLO 01 Serie 2000 GPH bilgenpomp, B01MSNFL2W
Ongebruikt, SEAFLO DC 12V drukpompgroep, B08CF3Z8M4
Ongebruikt, Beschadigde doos, Auralum Zwarte douchesysteem met thermostaat, mengkraan met regendouche, handdouche en in hoogte verstelbare douchestang, douchekolom voor douche, B08V57RNS6
Lichte gebruikssporen, beschadigde doos, Auralum douchesysteem thermostaat, messing douchekraan thermostaat doucheset douche incl. regendouche en handdouche, in hoogte verstelbare douchestang voor badkamer, chroom, ?B09B3GYY2Z
Ongebruikt, Auralum retro douchesysteem met antieke messing fitting, regendouche met in hoogte verstelbare douchekolom, 8 inch regendouchekop, handdouche, vintage messing, B07L69WLFB
Ongebruikt, CECIPA Rhea X304C Douchezuil zonder mengkraan Vierkant douchesysteem Doucheset zonder roestvrijstalen kranen In hoogte verstelbare doucheset chroom
Ongebruikt, CECIPA Rhea X304C Douchezuil zonder mengkraan Vierkant douchesysteem Doucheset zonder roestvrijstalen kranen In hoogte verstelbare doucheset chroom
Gebruikssporen, Auralum Retro Verstelbare Douche Kolom Wandmontage Douche Set Massief Brons Douche Kit voor Badkamer, B07L69WLFB
Ongebruikt, CECIPA Juno X301C Thermostatische douchekolom In hoogte verstelbaar douchesysteem Doucheset met handdouche Doucheset Selecteer waterafgifte, B08GLVXSDH
Ongebruikt, CECIPA Juno X301C Thermostatische douchekolom In hoogte verstelbaar douchesysteem Doucheset met handdouche Doucheset Selecteer waterafgifte, B08GLVXSDH
Ongebruikt, HYDRO HOME Toiletbril Rio Dolomite in wit gelakt hout compatibel / speciaal zuinig, 42,5 x 36,3 cm, B093HG5XBK
Ongebruikt, Homelody Waterval badkuiparmatuur 40 °C thermostaat badmengkraan douchekop badthermostaat met veiligheidsknop mengkraan badkuip, chroom, B07WFZR4SJ
Ongebruikt, Homelody Waterval badkuiparmatuur 40 °C thermostaat badmengkraan douchekop badthermostaat met veiligheidsknop mengkraan badkuip, chroom, B07WFZR4SJ
Ongebruikt, Hausprofi regendouche chroom 12 Zoll Poliert Spiegel, B0795M85J9
Ongebruikt, Onyzpily Bad Kraan met Handdouche Douche Kraan Thermostatische Zwarte Handdouche Regendouche Kraan Douche Bar Set Douche Systeem Set met Douche Set, B07ZVH86SD
Ongebruikt, JUNSOTTOR Thermostatisch Douchesysteem Zwart 12 Inch Douchekraan Douche Set met Handdouche Messing voor Badkuipen, B09DVDKM4L
Ongebruikt, MSV Toiletbril, Hout, Grijs, 42.5x36.5x3 cm, B078WVFMJH
Ongebruikt, MSV Toiletbril, Hout, Grijs, 42.5x36.5x3 cm, B078WVFMJH
Ongebruikt, ESTOLI Toiletbril
Victoria Roca
Eenvoudige installatie en reiniging
Scharnier van roestvrij staal
krasbestendig en chemisch bestendig
wit
43 x 36 x 4,5 cm,
Ongebruikt, ESTOLI Toiletbril
Victoria Roca
Eenvoudige installatie en reiniging
Scharnier van roestvrij staal
krasbestendig en chemisch bestendig
wit
43 x 36 x 4,5 cm,
Ongebruikt, Plumbsys douchegoot RVS 90cm, 2in1 betegelbaar, dubbelzijdige vloerafvoer complete set, doucheafvoer 360° draaibare sifon met geurstop en haarzeef, afvoergoot extra vlak, snelle afvoer, B09DKGD7XG
Ongebruikt, SantiModar Afvoergoot douche 80 cm met haarfilter, bodemafvoer, B085C5PNSY