Plm 4 stuks, ongebruikt, 2 x stainless steel, 2 x mat zwart
Gebruikssporen, Umi Zwart Handdoekenrek Dubbele Dubbele Handdoekstang 40 cm 16 Inch Keuken Badkamer Handdoekstang 304 Roestvrij Staal Mat Zwart, A2001S40-BK, B089VLK89Y
Ongebruikt, Hoomtaook Doucheplank Zonder Boren Gehard Glas Badkamerplank Rechthoekige Douchebakplank Organizer Spijkervrij, Geen Beschadigingen, Zelfklevend, Ruimte Aluminium, Roestvrijstalen mand voor Keuken Badkameraccessoires, B07GK181ML
Ongebruikt, Yosoo Health Gear Kajak Trolley Opvouwbare Kano Trolley, Opvouwbare Kajak Trailer Transport Trolley, 80 KG Laadvermogen Heavy Duty Aluminium Trolley, B094DF1RFL
Ongebruikt, ok, FANYUSHOW Large Round Mirror with Black Metal Frame HD Glass Wall Mirror for Bathroom Dressing Room or Living Room Makeup Mirror (zwart, 60 cm) B08PJVN5ZY
11 packs van 4 zelfklevende handdoekhaakjes, 2x wit + 2x Grijs per pack , plastic, incl dubbelzijdige tape