8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Retourgoederen die werden gecontroleerd op basisfunctionaliteit en schade. Foto's zijn indicatief en niet van het actuele item.
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Opgepast : Afrit Ruddervoorde (E403) is afgesloten, neem afrit Torhout of lichtervelde (E403) of Oostkamp (E40) of maak gebruik van de promotie op thuislevering.
Ongebruikt, Umi Zwart Handdoekenrek Dubbele Dubbele Handdoekstang 40 cm 16 Inch Keuken Badkamer Handdoekstang 304 Roestvrij Staal Mat Zwart, A2001S40-BK, B089W5B1RS
Ongebruikt, CPROSP 8 inch ronde RVS regendouchekop, regendouchekop 20 x 20 cm met G1/2 standaard aansluiting, gepolijst spiegeleffect
Ongebruikt, Eono Handdoekhouder Geen boren Handdoekenrek Badkamer Handdoekhouder Roestvrij staal SUS304 Theedoekhouder Zelfklevende Handdoekhouder Bar 60 cm Geborsteld A7000S60B-2, B08DFNSSRR
Ongebruikt, mDesign - Doucherek - hoekrek - voor flessen shampoo en douchegel - praktisch/uitschuifbaar/met 4 manden/zonder boren - pc grafiet, B07CS5Q9KB
Ongebruikt, Dailyart servet Dell'Stahl Cremagliera handdoekhouder roestvrij staal met twee armen servetten Eleganza handdoekhouder Rotaia voor wandmontage - zonder boren, 70 x 13 x 5,3 cm
Ongebruikt, Badkamerventilator met vochtsensor en timer met witte front, diameter 100 mm, stille ventilator, B083V48PPZ
Plm 4 stuks, ongebruikt, 2 x stainless steel, 2 x mat zwart
Gebruikssporen, Umi Zwart Handdoekenrek Dubbele Dubbele Handdoekstang 40 cm 16 Inch Keuken Badkamer Handdoekstang 304 Roestvrij Staal Mat Zwart, A2001S40-BK, B089VLK89Y
Ongebruikt, 15.7 Inch Bad Handvat Badkamer Handgreep Antislip Aluminium Douche Leuning Verborgen Schroef Bad Veiligheid Handgreep Accessoire, Zwart 40 cm, B08PPPZKXG
Ongebruikt, Hoomtaook Doucheplank Zonder Boren Gehard Glas Badkamerplank Rechthoekige Douchebakplank Organizer Spijkervrij, Geen Beschadigingen, Zelfklevend, Ruimte Aluminium, Roestvrijstalen mand voor Keuken Badkameraccessoires, B07GK181ML
Ongebruikt, ok, FANYUSHOW Large Round Mirror with Black Metal Frame HD Glass Wall Mirror for Bathroom Dressing Room or Living Room Makeup Mirror (zwart, 60 cm) B08PJVN5ZY
Ongebruikt, mDesign Set of 4 Storage Baskets - Foldable Seagrass Storage Box - Shelf Basket Ideal for Storing Clothes, Toys or Magazines - Woven Pattern - , 26.7 cm x 26.7 cm x 26.7 cm , B07CH3JWCS
£Ongebruikt,ok, Lunar Box, Storage Carry Case with 4 Clear and Adjustable Multi-Compartment Pull Out Drawer Boxes, Arts, Crafts and Sewing Box Black , 26.5 x 18 x 27.2 centimeter , B07PCTR2SK
Ongebruikt, WingHome Trail Camera Zonnepaneel, WingHome Solar Battery Charger Kit 12V/1A 6V/1.5A met ingebouwde 2000mAH Oplaadbare Lithium Batterij IP66 Waterdicht Jacht Accessoire
Ongebruikt, WingHome Trail Camera Zonnepaneel, WingHome Solar Battery Charger Kit 12V/1A 6V/1.5A met ingebouwde 2000mAH Oplaadbare Lithium Batterij IP66 Waterdicht Jacht Accessoire
Ongebruikt, SWAREY Monokristallijn Zonnepaneel 30W USB-A / USB QC 3.0 ETFE Materiaal Zonnelader Waterdicht IP67 voor Smartphone Tablet Camera Kamperen Reizen, B08YJ41JH2
11 packs van 4 zelfklevende handdoekhaakjes, 2x wit + 2x Grijs per pack , plastic, incl dubbelzijdige tape