Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Qfun Lamineerapparaat A4, 4-in-1 lamineerapparaat met folie A4 A5 A6, papiersnijder, hoekronde, lamineermachine voor thuisgebruik, kantoor, school, foto's en kaarten, B09NPT6W78
2x Ongebruikt, ok, Paper cutter A4 B5 cutting machine 320 x 250 x 30 mm ; B09NBKQP49
Ongebruikt, opengescheurde verpakking, Casio FX-82DE Plus, Rekenmachine, Antraciet , B0054VVU68
Ongebruikt, losse stukken , verpakkingsdoos ontbreekt , Tombow CT-YT4-20 Correctieroller zijdelings afrollen 4,2 mm x 10 m Office Pack à 20 stuks los , B001C1RMJS
2x Ongebruikt, ok, Bureau-stekkerdoos, inzinkbare stekkerdoos 4 EU-aansluitingen en 3 USB met 1RJ45 + 1HDMI, overspanningsbeveiligingsstekkerdoos met draadloze oplader voor kantoorreizen 3680W / 16A , B09H5H4P7M
2x Ongebruikt, ok, MORIGEM 4-delige bureau-organizer,37 x 28 x 26 centimeter , stapelbaar documentenvak, papierbakje van metaaldraad, brievenbakje, bureaulade roségoud, organizer , B089GTY1DJ
Ongebruikt, ok, Vardeer Dual Monitor Stand Riser met draadloos opladen en 4 USB 3.0 hub aluminium monitorstandaard voor 2 monitoren, metalen monitorstandaard - ondersteunt tot 32 inch voor computer, laptop - zwart , B08P1HDR25
Ongebruikt, reeds gemonteerd, zwaar beschadigde doos maar ok, Vardeer Dual Monitor Stand Riser met draadloos opladen en 4 USB 3.0 hub aluminium monitorstandaard voor 2 monitoren, metalen monitorstandaard - ondersteunt tot 32 inch voor computer, laptop - zwart , B08P1HDR25
3x geopende verpakkingen, niet getest, USB NFC RFID-lezer Schrijver Kaartlezer Chip RFID-lezer Snelle NFC-lezer Schrijver ACR122U ISO14443A / B Contactloze ID-kaartschrijver, 424Kbps M1 UID , B0851YZFJR
3x geopende verpakkingen lichte gebruikssporen, niet getest, USB NFC RFID-lezer Schrijver Kaartlezer Chip RFID-lezer Snelle NFC-lezer Schrijver ACR122U ISO14443A / B Contactloze ID-kaartschrijver, 424Kbps M1 UID , B0851YZFJR