Ongebruikt, getest en werkend, WORKPRO Accu-Grastrimmer 20V, 90° Draaibare Trimmerkop, 9000RPM, 25cm Maaibreedte, Inclusief 20 Stuks Plastic Mes , B086W8Z9DZ
Ongebruikt, ValueMax Accukettingzaag 20 V met 2,0 Ah accu en snellader 3000 omw/min voor houtsnijden, tuinboom, B09PDJYLY5
Ongeopende licht beschadigde doos , coreless - 45 thermal rolls 80 mm x 80 mm x 12 mm without plastic core - roll made of thermal paper ; B08HV27KNP
Ongebruikt, ok, zwart (foto indicatief model, zonder houten lijstje) Tera Electronische Kassalade mit uitneembare muntenbak, 12V RJ12 - interface , Key-Lock & Automatische en manuele opening,
Ongebruikt, WingHome Trail Camera Zonnepaneel, WingHome Solar Battery Charger Kit 12V/1A 6V/1.5A met ingebouwde 2000mAH Oplaadbare Lithium Batterij IP66 Waterdicht Jacht Accessoire
Ongebruikt, SWAREY Monokristallijn Zonnepaneel 30W USB-A / USB QC 3.0 ETFE Materiaal Zonnelader Waterdicht IP67 voor Smartphone Tablet Camera Kamperen Reizen, B08YJ41JH2
Ongebruikt, getest en werkend, Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Lichte gebruikssporen, getest en werkend,Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX