Ongebruikt, getest en werkend, WORKPRO Accu-Grastrimmer 20V, 90° Draaibare Trimmerkop, 9000RPM, 25cm Maaibreedte, Inclusief 20 Stuks Plastic Mes , B086W8Z9DZ
Ongebruikt, ValueMax Accukettingzaag 20 V met 2,0 Ah accu en snellader 3000 omw/min voor houtsnijden, tuinboom, B09PDJYLY5
Ongebruikt, ok, Exerz Antiek Globe Met Een Houten Basis - Dia 25cm Wereld Globe Roterend 5060444451757
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ZWOOS Digital Photo Frame 12 Inch - Electronic Picture Frame - Resolution 1280 x 800 - Supports up to 32 GB - Photos, Videos, Music , B09JK3NKCC
Ongebruikt, getest en werkend, Garsent Digitale fotolijst, 15,4 inch, 1280 x 800 cm, hoge resolutie, digitaal aflum met bewegingssensor, foto/muziek/videospeler, kalender, alarm, digitale fotolijst met afstandsbediening, AC 100-240 V (zwart) , B07STW582S
aGreatLife® koninklijk schaakspel van hout, handgemaakt, hoogwaardige schaakplank van echt hout, magnetisch, Wooden Chess Set - schaakcassette middeleeuwen, inklapbaar, 38 x 38 cm, met opbergdoos B071KTJ6Y5
Ongebruikt, getest en werkend, Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX
Lichte gebruikssporen, getest en werkend,Mini Kettingzaag Accu , MHDYT 4" met 2 x 21V-Batterien/3 Kettingen /Lader B099FD1WSX