Consumentengoederen

2742

Aantal kavels:
1040 kavels
Startbod:
€ 5
€ 30
Kavel nr:
329

Ongebruikt, ok, Exerz Antiek Globe Met Een Houten Basis - Dia 25cm Wereld Globe Roterend 5060444451757

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
602

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ZWOOS Digital Photo Frame 12 Inch - Electronic Picture Frame - Resolution 1280 x 800 - Supports up to 32 GB - Photos, Videos, Music , B09JK3NKCC

Startbod:
€ 25
€ 25
Kavel nr:
603

Ongebruikt, getest en werkend, Garsent Digitale fotolijst, 15,4 inch, 1280 x 800 cm, hoge resolutie, digitaal aflum met bewegingssensor, foto/muziek/videospeler, kalender, alarm, digitale fotolijst met afstandsbediening, AC 100-240 V (zwart) , B07STW582S

Startbod:
€ 7
€ 19
Kavel nr:
617

aGreatLife® koninklijk schaakspel van hout, handgemaakt, hoogwaardige schaakplank van echt hout, magnetisch, Wooden Chess Set - schaakcassette middeleeuwen, inklapbaar, 38 x 38 cm, met opbergdoos B071KTJ6Y5

Startbod:
€ 7
€ 21
Kavel nr:
618

Startbod:
€ 7
€ 19
Kavel nr:
619