Peugeot bromfiets met patine, mooi decoratief item. Orginele gereedschapshouder hangt er achteraan onder het zadel nog op. (zonder documenten niet rijdend)
Franse motorfiets jaren 30, incompleet. Zeer mooi decoratief item
Lot brocante waaronder koperen potten, porselein eend en koffiemolen
Retro rvs schaaltjes voor een koffie tas op te zetten
Grote verzameling matchbox, dinky toys, en andere inclusief bijhorende vitrine kast
Groot mooi dubbelzijdig reclamebord van butagaz.
zeer groot oud reclamebord van campingaz. Afkomstig uit oud frans verdeelpunt
oud mandje in het delfts blauw porselein, gestempeld aan de onderzijde, kleine beschadigingen door de jaren heen
lot oude decoratieve olieblikken. Zeer mooi als aankleding voor een mancave