8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen.
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Opgepast : Afrit Ruddervoorde (E403) is afgesloten, neem afrit Torhout of lichtervelde (E403) of Oostkamp (E40) of maak gebruik van de promotie op thuislevering.
Ongebruikt, AIYIMA A07 TPA3255 2-kanaals stereo-audioversterker 300 W x 2 HiFi 2.0 -desktopeindversterker
Ongebruikt, getest en werkend, Magikl Megafoon met Sirene - Draagbare Stemversterker - MP3-speler en Opnamefunctie, Inclusief Oplaadbare Batterij en USB-oplaadkabel , B07YQYLLZS
2x La maison SAB, ongebruikt, 1 set = 6M gaas met 20 haken, B08D59L7GC
2x La maison SAB, ongebruikt, 1 set = 6M gaas met 20 haken, B08D59L7GC
MASTERTOP Mop Set and Cleaning Bucket, Floor Mop with 6 Microfibre Pads, Self-Cleaning Flat Mop for Dry and Wet geopende doos, ongebruikt
Master Top Wismop en emmer set met 5 moppads en reinigingsborstel, zelfreinigend platte mop vloerwisser set geopende doos, ongebruikt
Handstoomapparaat HVP10 Lichtgewicht ergonomische reisstomer, continue stoom 32 g/min, onbeperkte autonomie, roestvrijstalen strijkzool, klaar in 30s, waterreservoir 280mL B0829T2M7M ,ok; lichte gebruikssporen
Handstoomapparaat HVP10 Lichtgewicht ergonomische reisstomer, continue stoom 32 g/min, onbeperkte autonomie, roestvrijstalen strijkzool, klaar in 30s, waterreservoir 280mL B0829T2M7M ok, ongebruikt
ongebruikt, mDesign Bamboo Laundry Sorter - Foldable Laundry Basket with Removable Laundry Bag - Portable Laundry Hamper for Bathroom or Bedroom - Dark Brown , B07W6XX9HB
Gebruikssporen, getest en werkend, Black+Decker PSA115B-QW 3.6 V, 1.5 Ah lithium battery sweeping broom, running time 30 min, for short pile carpets and hard floors, wireless, bagless, rechargeable, white, PSA115B, acrylic, 300 milliliters
Ongebruikt, Wood Wool natural wood fire lighters, eco-friendly, 200 per pack , B07FF436N5
Ongebruikt, Wood Wool natural wood fire lighters, eco-friendly, 200 per pack , B07FF436N5
Ongebruikt, Wood Wool natural wood fire lighters, eco-friendly, 200 per pack , B07FF436N5
Ongebruikt, Wood Wool natural wood fire lighters, eco-friendly, 200 per pack , B07FF436N5
Ongebruikt, getest en werkend, Tenveo VA200pro (Grey)
All-in-One Webcam with Microphone and Speaker, Conference Camera 1080p HD 124 Degree Wide Angle , B09N33619S
Ongebruikt, getest en werkend, FIFINE K670 USB Microphone for Computer (Mac and Windows), Condenser Microphone Optimised for Recording and Streaming, B07QC5W92G
Ongebruikt, getest en werkend, FIFINE K670 USB Microphone for Computer (Mac and Windows), Condenser Microphone Optimised for Recording and Streaming, B07QC5W92G
Ongebruikt, getest en werkend, FIFINE Microphones Professional USB Microphone for Recording, Streaming, Podcasting, Broadcasting, Gaming, Voiceover and More, Plug 'n Play on PC and Mac - K690 , 4260707748599
Ongebruikt, getest en werkend, FIFINE USB Gaming Microphone Kit, RGB Dynamic Computer Microphones for PC PS4 PS5, Microphone Cardioid Pattern with Stand, Mute Button, Shock Mount with 8 RGB Lighting Modes - K651 , 4251966201406
Ongebruikt , Professional Simple Studio Mic Microphone Screen; Acoustic Filter; Desktop Recording Wind Screen; Vocal Studio Sound Recording Booth Reflection Filter Foam (PF8 PRO) , 3265575524208
Ongebruikt , Professional Simple Studio Mic Microphone Screen; Acoustic Filter; Desktop Recording Wind Screen; Vocal Studio Sound Recording Booth Reflection Filter Foam (PF8 PRO) , 3265575524208
Ongebruikt, ok,vBOMGE 6-kanaals dj audio mixer met MP3-USB - Bluetooth, 48V fantoomvermogen, 16 DSP Echo effecten Mixer voor Live, Muziek, Karaoke, Podcast (ZWART) , B095KJRM9D
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, 25 uur speeltijd, hifi-muziekbox met krachtige bas, USB C-connectiviteit (zwart), B088Z45JLT
Lichte gebruikssporen, Master Top Wismop en emmer set met 3 moppads en reinigingsborstel, zelfreinigend platte mop vloerwisser set geopende doos,