8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Mix van overstock en gecontroleerde retourgoederen.
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Opgepast : Afrit Ruddervoorde (E403) is afgesloten, neem afrit Torhout of lichtervelde (E403) of Oostkamp (E40) of maak gebruik van de promotie op thuislevering.
Ongeopend, 3x AIEX 120 , 6 maten, 1-1/4 inch hooks (15pcs), 1 inch hooks (15pcs), 7/8 inch hooks (20pcs), 3/4 inch hooks (20pcs), 5/8 inch hooks (25pcs) and 1/2 inch hooks(25pcs) , B08XWB3X7F
Ongeopend, 3x AIEX 120 , 6 maten, 1-1/4 inch hooks (15pcs), 1 inch hooks (15pcs), 7/8 inch hooks (20pcs), 3/4 inch hooks (20pcs), 5/8 inch hooks (25pcs) and 1/2 inch hooks(25pcs) , B08XWB3X7F
Weishi NO.1000, Kalibratie Tool Horloge Tool voor Mechanische/Automatische Horloges Polshorloge , ongebruikt, getest en werkend, B07BFRJGMK
Ongebruikt, AIYIMA A07 TPA3255 2-kanaals stereo-audioversterker 300 W x 2 HiFi 2.0 -desktopeindversterker
Ongeopend, Kriogor Organisateur de Stockage Voiture,Bandoulière Réglable Organisateur de siège de Voiture Avant, Sac de Stockage de Dos de Voiture avec Le Stockage d'ordinateur Portable et de comprimé
Ongeopend, Kriogor Organisateur de Stockage Voiture,Bandoulière Réglable Organisateur de siège de Voiture Avant, Sac de Stockage de Dos de Voiture avec Le Stockage d'ordinateur Portable et de comprimé
Ongebruikt, ok, Lunar Box, Storage Carry Case with 4 Clear and Adjustable Multi-Compartment Pull Out Drawer Boxes, Arts, Crafts and Sewing Box (Pink)
Minieme gebruikssporen, ok, Auralum Black 360° Rotatable Kitchen Single Lever Mixer Tap C High Spout Kitchen Tap Made of Brass Sink Mixer Tap, B0897FK1R1
Ongebruikt, Bpa-free, 30,5 cm x 15,2 cm x 20,3 cm
Lunar Box, Storage Carry Case with 4 Clear and Adjustable Multi-Compartment Pull Out Drawer Boxes, Arts, Crafts and Sewing Box (Pink)
Getest en werkend, ongebruikt doos beschadigdEQUATION - Mini Keramik 500W met bewegingssensor , B09D8FBBW7
Ongebruikt, getest en werkend, Magikl Megafoon met Sirene - Draagbare Stemversterker - MP3-speler en Opnamefunctie, Inclusief Oplaadbare Batterij en USB-oplaadkabel , B07YQYLLZS
Ongebruikt, mDesign Kitchen Organiser with 3 Drawers - Storage Box for Tea Bags, Coffee Pods, Sweeteners and More - Plastic Tea Box - Transparent, 17,8 cm x 23,6 cm x 25,1 cm, B07KYX7WFJ
Ongebruikt, mDesign Kitchen Organiser with 3 Drawers - Storage Box for Tea Bags, Coffee Pods, Sweeteners and More - Plastic Tea Box - Transparent, 17,8 cm x 23,6 cm x 25,1 cm, B07KYX7WFJ
Ongebruikt, mDesign Kitchen Organiser with 3 Drawers - Storage Box for Tea Bags, Coffee Pods, Sweeteners and More - Plastic Tea Box - Transparent, 17,8 cm x 23,6 cm x 25,1 cm, B07KYX7WFJ
Ongebruikt, mDesign Kitchen Organiser with 3 Drawers - Storage Box for Tea Bags, Coffee Pods, Sweeteners and More - Plastic Tea Box - Transparent, 17,8 cm x 23,6 cm x 25,1 cm, B07KYX7WFJ
Ongebruikt, ok, mDesign Set of 4 Hanging Baskets Made of Rust Resistant Metal - Large Storage Basket for Kitchen and Pantry - Heavy Duty Wire Basket for Food and Kitchen Utensils - Silver , 25.4 cm x 33.0 cm x 15.2 cm, B07M5HW32G
Ongebruikt, mDesign Set of 4 Storage Baskets - Foldable Seagrass Storage Box - Shelf Basket Ideal for Storing Clothes, Toys or Magazines - Woven Pattern - Chestnut , 26.7 cm x 26.7 cm x 26.7 cm , B07CH3JWCS
Ongebruikt, verpakking ontbreekt, foto indicatief , product is ZWART, Dish Drainer Kitchen Stainless Steel Organiser: Feibrand White Crockery Drainer with Removable Plastic Drying Mat - 2 Cake Stand Dish Drainer Organiser Set with Cutlery Basket , B085RPZXKN
Ongebruikt, mDesign - Keukenrek - schap - voor keukenkastjes, werkbladen, voorraadkasten
Ongebruikt, getest en werkend, Tenveo VA200pro (Grey)
All-in-One Webcam with Microphone and Speaker, Conference Camera 1080p HD 124 Degree Wide Angle , B09N33619S
Ongebruikt, getest en werkend, FIFINE K670 USB Microphone for Computer (Mac and Windows), Condenser Microphone Optimised for Recording and Streaming, B07QC5W92G
Ongebruikt, getest en werkend, FIFINE K670 USB Microphone for Computer (Mac and Windows), Condenser Microphone Optimised for Recording and Streaming, B07QC5W92G
Ongebruikt, getest en werkend, FIFINE Microphones Professional USB Microphone for Recording, Streaming, Podcasting, Broadcasting, Gaming, Voiceover and More, Plug 'n Play on PC and Mac - K690 , 4260707748599
Ongebruikt, getest en werkend, FIFINE USB Gaming Microphone Kit, RGB Dynamic Computer Microphones for PC PS4 PS5, Microphone Cardioid Pattern with Stand, Mute Button, Shock Mount with 8 RGB Lighting Modes - K651 , 4251966201406
Ongebruikt , Professional Simple Studio Mic Microphone Screen; Acoustic Filter; Desktop Recording Wind Screen; Vocal Studio Sound Recording Booth Reflection Filter Foam (PF8 PRO) , 3265575524208
Ongebruikt , Professional Simple Studio Mic Microphone Screen; Acoustic Filter; Desktop Recording Wind Screen; Vocal Studio Sound Recording Booth Reflection Filter Foam (PF8 PRO) , 3265575524208
Ongebruikt, ok,vBOMGE 6-kanaals dj audio mixer met MP3-USB - Bluetooth, 48V fantoomvermogen, 16 DSP Echo effecten Mixer voor Live, Muziek, Karaoke, Podcast (ZWART) , B095KJRM9D
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, 25 uur speeltijd, hifi-muziekbox met krachtige bas, USB C-connectiviteit (zwart), B088Z45JLT
Ongebruikt, ok, CECIPA Grantas E4
spoelbak 78 cm x 43 cm met 2 wastafels
voor onderkast vanaf 80 cm met zeepdispenser, over- en afvoergarnituur
voor montage op een vlakke ondergrond
gunmetal zwart / RVS structuur , B089GN9B7J
Ongebruikt, ok, CECIPA Grantas E4
spoelbak 78 cm x 43 cm met 2 wastafels
voor onderkast vanaf 80 cm met zeepdispenser, over- en afvoergarnituur
voor montage op een vlakke ondergrond
gunmetal zwart / RVS structuur , B089GN9B7J
Ongebruikt, volledig, Solepearl Low Pressure Kitchen Tap Black
Ongebruikt, volledig, enkele handgreep met 2 waterslang waterfilter kraan voor keuken badkamer, B07CHLFCZR
Ongebruikt, Messing Waterkraan G1/2in Wand-in Antiek Messing Kraan Wasmachine Enkele Koudwaterkraan voor Badkamer (14x11cm), B08C7YY52G
Lichte gebruikssporen, beschadigde doos, CECIPA Thor 2.0 I Uittrekbare keukenkraan met 2 sproeifuncties I RVS
Gebruikssporen, Solepearl Wastafelarmaturen eenhandsmengkraan badkamer, 360° draaibaar wastafelmengkraan voor badkamer, keramisch ventiel, koud en warm water, lak mat zwart
Ongebruikt, volledig, Solepearl Low Pressure Kitchen Tap Black
Plm 10 items, niet gecontroleerd, kan beschadigd, gebruikt, defect of ongebruikt zijn